Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
  Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  Electrolux EKM 4400 robot
Electrolux EKM 4400 robot
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Electrolux EKM 4400 robot

Vaříte pro velkou rodinnou sešlost nebo pouze na večeři s přáteli? Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, EKM 4400 od firmy Electrolux vám nabídne 1 000W motor, který zvládne všechno náročné hnětení, šlehání, mixování a mnohé další, abyste to nemuseli dělat vy. U spotřebiče Assistent se můžete spolehnout, že vám pokaždé zajistí výjimečné výsledky při pečení chutného koláče…
Kód: 2329025PN: 340310105022Výrobce: ElectroluxZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Vaříte pro velkou rodinnou sešlost nebo pouze na večeři s přáteli? Kdykoliv potřebujete více než dvě ruce, EKM 4400 od firmy Electrolux vám nabídne 1 000W motor, který zvládne všechno náročné hnětení, šlehání, mixování a mnohé další, abyste to nemuseli dělat vy.
U spotřebiče Assistent se můžete spolehnout, že vám pokaždé zajistí výjimečné výsledky při pečení chutného koláče, šlehání sněhových pusinek nebo přípravě několika bochníků čerstvého chleba najednou. Tento víceúčelový stojanový mixér má celokovové tělo dostatečně robustní na to, aby vám poskytoval podporu při vašich kulinářských výpravách po mnoho dalších let.

Specifikace:
- Příkon 1000 W
- Assistent
- 10 rychlostí
- Celokovové tělo
- 2 mísy z nerezové oceli o objemu 4,8 l a 2,9 l
- 3 nástavce na hnětání, míchání a šlehání
- Modře podsvícený regulátor rychlosti
- Barva šedá metalická

Vlastnosti
Obsah nádoby 4,8 l
Barva Šedá, Metalická
Typ ovládání Knoflíky
Počet rychlostí 10
Kontrolka Ano
Materiál
Materiál nádoby Nerezová ocel
Příkon
Příkon 1000 W