Počítače a kancelář  Síťové prvky  Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s Technické informace Kategorie: OM2 Průměr vlákna: 50/125 µm Typ pláště: LS0H Konektory: SC-SC Broušení konektorů: PC-PC Délka: 1 m
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2319669PN: DPX-50-SC/SC-1Výrobce: LYNX CSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
250   včetně DPH
Cena bez DPH: 207 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 6 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 23.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.7. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 25.7. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m

Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s

Technické informace
Kategorie: OM2
Průměr vlákna: 50/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: SC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m

Parametry

Typ kabeluPatch kabel
Typ konektoruSC
Typ vláknaMultimode