Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Pouzdra a obaly  Cu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G Navy
Cu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G Navy
Cu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G NavyCu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G NavyCu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G NavyCu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G NavyCu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G NavyCu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G Navy
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé ochotné jednání

Ověřený zákazník

Cu-be Platinum pouzdro Samsung Galaxy A23 5G Navy

Moderní, praktické, flip pouzdro se stojánkem pro mobilní zařízení. Cu-Be pouzdro je perfektní kombinací ochrany a elegance v novém atraktivním designu. Cu-Be pouzdra Kromě ochrany zařízení, můžete využít i jeho další funkci, jednoduše vytvořit stojánek na Váš mobilní telefon. Cu-Be pouzdro je vyrobené z kvalitního materiálu a je příjemné na dotek, díky jeho měkkému povrchu…
Kategorie: Pouzdra a obaly
Kód: 3626395Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Moderní, praktické, flip pouzdro se stojánkem pro mobilní zařízení. Cu-Be pouzdro je perfektní kombinací ochrany a elegance v novém atraktivním designu.

Cu-Be pouzdra Kromě ochrany zařízení, můžete využít i jeho další funkci, jednoduše vytvořit stojánek na Váš mobilní telefon.

Cu-Be pouzdro je vyrobené z kvalitního materiálu a je příjemné na dotek, díky jeho měkkému povrchu se příjemně drží v ruce. Pouzdro ochrání Vaše mobilní zařízení před poškozením či pádem.

Cu-Be pouzdro je uzavíratelné magnetem, kdy je využita speciální technologie v šitého magnetu pod kryt pouzdra, tím nekazí vzhled pouzdra. Pouzdro má praktickou kapsu, ideální na karty nebo poznámky.

* Obrázek je pouze ilustrační a zobrazuje stejné pouzdro pro jiný model telefonu. Výřezy na fotoaparát a konektory jsou dle daného telefonu.

Parametry

Barva pouzdraModrá
Pouzdro pro značku mobiluSamsung
Typ pouzdraFlipové - stojánek