Počítače a kancelář  Software  Grafika a design  CorelDRAW Graphics Suite 2024 Minibox
CorelDRAW Graphics Suite 2024 Minibox
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

CorelDRAW Graphics Suite 2024 Minibox

CorelDRAW Graphics Suite 2024 Minibox Profesionální software pro grafický design pro Mac/Windows. CorelDRAW® Graphics Suite je vaše plně nabitá sada profesionálních návrhářských nástrojů pro poskytování dechberoucích vektorových ilustrací, rozvržení, úprav fotografií a typografických projektů s naprostou efektivitou. Vektorové ilustrace *Pomocí výkonných nástrojů pro…
Kód: 3797046PN: CDGS2024MLMBEUVýrobce: CorelZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
23 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 19 255 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)24.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

CorelDRAW Graphics Suite 2024 MiniboxProfesionální software pro grafický design pro Mac/Windows.
CorelDRAW® Graphics Suite je vaše plně nabitá sada profesionálních návrhářských nástrojů pro poskytování dechberoucích vektorových ilustrací, rozvržení, úprav fotografií a typografických projektů s naprostou efektivitou.
Vektorové ilustrace *Pomocí výkonných nástrojů pro vektorové ilustrace CorelDRAW můžete ze základních čar a tvarů vytvořit složitá umělecká díla. Vytvářejte křivky pomocí mnoha univerzálních nástrojů pro tvarování a kreslení. Přidejte kreativní efekty do své vektorové kresby pomocí efektových nástrojů, jako je Kontura, Obálka, Prolnutí, Síťová výplň a další. Rozvržení stránky *Najděte všechny nástroje, které potřebujete k vytváření rozvržení pro brožury, vícestránkové dokumenty a další. Přepínejte mezi jednostránkovými a vícestránkovými úpravami, což vám dává kreativní svobodu pracovat tak, jak chcete. Typografie *Krásně uspořádejte písmo pomocí kompletní sady typografických nástrojů. Přidejte do textu efekty, jako jsou blokové stíny a obrysy, dolaďte písma responzivně pomocí podpory proměnných písem, přizpůsobte text cestám a další. Správa písem *Uspořádejte a spravujte svou knihovnu písem pomocí intuitivního správce písem Corel a používejte svá oblíbená písma bez jejich instalace. Pracujte rychleji s písmy pomocí funkce síťového úložiště a užívejte si přímý přístup k více než 1 400 rodinám písem Google. Úprava fotografie *Upravte barvy a tón, odstraňte nedokonalosti, opravte perspektivu a další pomocí výkonných nástrojů pro úpravu fotografií Corel PHOTO-PAINT založených na vrstvách. Zlepšete velikost a kvalitu svých snímků pomocí umělé inteligence a použijte AfterShot HDR k vytvoření úžasných fotografií s vysokým dynamickým rozsahem ze snímků RAW.