Počítače a kancelář  Síťové prvky  Switche  Cisco Bussiness switch CBS220-8P-E-2G-EU
Cisco Bussiness switch CBS220-8P-E-2G-EU
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

Cisco Bussiness switch CBS220-8P-E-2G-EU

CBS220-8P-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových…
Kategorie: Switche Cisco
Kód: 3222077PN: CBS220-8P-E-2G-EUVýrobce: CiscoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

CBS220-8P-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch

Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskytují tyto přepínače spolehlivou obchodní síť v rámci vašich rozpočtových parametrů. Pokud potřebujete síť na špičkové úrovni a cena je nejvyšší prioritou, nabízí řada Cisco Business 220 vynikající řešení.

Spolehlivost a výkon- Přepínače byly testovány, aby poskytovaly vysokou dostupnost a výkon, který uživatelé očekávají. Přepínače zrychlují časy přenosu souborů, udržují důležité obchodní aplikace k dispozici a pomáhají vašim zaměstnancům rychleji reagovat na zákazníky i na sebe navzájem.
Napájení přes PoE- PoE + zjednodušuje nasazení bezdrátových přístupových bodů, IP telefonie a video dohledu tím, že umožňuje napájení a data přes jediný síťový kabel. Přepínače řady Cisco Business 220 podporují PoE +, který poskytuje až 30 wattů energie na port.
Zabezpečení sítě- Rozsáhlé Acces Control Lists (ACL) mohou omezit citlivé části sítě před neoprávněnými uživateli a chránit před síťovými útoky. Prevence útoků typu Denial-of-Service (DOS) pomáhá prodloužit dobu provozu v případě síťového útoku.
Optimální energetická účinnost- Přepínače jsou navrženy s podporou Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) a Energy Detect u všech modelů, stejně jako u vybraných modelů bez ventilátorů. Tyto návrhy vám pomohou ušetřit provozní náklady a snížit vaši ekologickou stopu.
Snadná konfigurace a nasazení- Jednoduchá a intuitivní webová rozhraní umožňují uživatelům bez rozsáhlých odborných znalostí IT konfigurovat, spravovat a odstraňovat problémy s přepínači během několika minut. Průvodci konfigurací zjednodušují nejběžnější konfigurační úlohy a poskytují nástroj pro nastavení a správu sítě komukoli.

PARAMETRY
Přepínací kapacita:20 Gbps
Porty:8x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres:až 8 192 MAC adres
Seskupení portů:až 8 portů na skupinu
VLAN:podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo:až 9 216
PoE:Ano
Tlačítko:Reset
Typ kabelu:Nestíněný kroucený pár (UTP) kategorie 5 nebo lepší pro 10BASE-T / 100BASE-TX
LED:System, Akce, Rychlost
Flash:64 MB
CPU memory:256 MB
Vyrovnávací paměť paketů:4.1 Mb
Rozměry:279 x 170 x 44 mm
Hmotnost:1.18 kg
Napájení:externí 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace:UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota:0 - 50°C
Skladovací teplota:-20°C až +70°C
Provozní vlhkost:10% až 90%
Spotřeba energie:110V=7,8W; 220V=8,2W
Počet ventilátorů:Žádný
MTBF (hodin):315,326

Obsah balení:
- Cisco Business 220 switch
- Napájecí kabel nebo adaptér
- Montážní sada
- Instalační příručka

Odkaz na web výrobce:https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/business-220-series-smart-switches/datasheet-c78-744915.html

Parametry

Konektor DisplayPortNe
Konektor HDMINe
Fanless switchAno
Obsahuje switchAno
OptikaAno
Počet LAN portů8
POEAno
Provedení switcheDo racku
Rychlost LAN max.1 Gbps