Oblečení a móda, krása a zdraví  Kosmetika  BRAUN ExactFit 5 BUA6350 tlakoměr
Braun ExactFit 5 BUA6350 tlakoměr
BRAUN ExactFit 5 BUA6350 tlakoměr
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

BRAUN ExactFit 5 BUA6350 tlakoměr

Automatický ramenní tlakoměr, pohodlný, snadno ovladatelný, měří velmi rychle a má klinicky prokázanou přesnost měření. Kromě klasického měření tlaku také dokáže rozpoznat případné poruchy srdečního rytmu tzv. arytmie. Výsledky měření lze stahovat do mobilní aplikace a monitorovat tak vývoj hodnot v delším časovém horizontu. Velký čitelný displej Obrazovka tlakoměru zobrazuje…
Kategorie: Kosmetika BRAUN
Kód: 3490570PN: BUA6350Výrobce: BRAUNZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 199   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 817 Kč
Cena po registraci:
2 099 Kč
Cena bez DPH: 1 735 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)4.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Automatický ramenní tlakoměr, pohodlný, snadno ovladatelný, měří velmi rychle a má klinicky prokázanou přesnost měření. Kromě klasického měření tlaku také dokáže rozpoznat případné poruchy srdečního rytmu tzv. arytmie. Výsledky měření lze stahovat do mobilní aplikace a monitorovat tak vývoj hodnot v delším časovém horizontu.

Velký čitelný displej
Obrazovka tlakoměru zobrazuje výsledky jednoduchým a jasným způsobem, díky tomu je interpretace výsledků měření snadná pro každého uživatele.

Velký čitelný displej
Dvě velikosti pažní manžety
Správně zvolená velikost manžety je velmi důležitá pro přesné změření tlaku. Příliš malá nebo příliš velká manžeta může způsobit změření nízkého tlaku. V balení naleznete dvě velikosti pažní manžety, jednu ve standartní velikosti a druhou pro silnější paži.

Dvě velikosti pažní manžety
Detekuje arytmie
Kromě hodnot systolického a diastolického tlaku přístroj také detekuje srdeční činnost a vznik případných arytmií. Pokud přístroj signalizuje výskyt arytmie vícekrát za sebou, je dobré tuto skutečnost konzultovat s lékařem.
Detekuje arytmie
Možnost prohlížet výsledky v mobilní aplikaci
Přístroj je kompatibilní s aplikací Braun Healthy Heart, kterou si můžete jednoduše stáhnout do svého mobilního telefonu. V aplikaci přehledně v grafech vidíte změřené hodnoty tlaku i srdeční frekvence včetně časových údajů, kdy byly hodnoty naměřeny.

Možnost prohlížet výsledky v mobilní aplikaci
Paměť na dva uživatele
Přístroj ukládá posledních 60 výsledků měření a využít ho mohou dva uživatelé. Můžete si tedy monitorovat vývoj hodnot krevního tlaku v delším časovém horizontu.