Dům, dílna, zahrada  Zahrada  Bazén Florida Premium 4,88 x 1,22 bez příslušenství RATAN
Bazén Florida Premium 4,88 x 1,22 bez příslušenství RATAN
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

Bazén Florida Premium 4,88 x 1,22 bez příslušenství RATAN

Bazény Florida v sobě snoubí výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost jsou kompromisem mezi oběma typy. Díky nízké ceně a snadné instalaci se může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý. Mezi jeho nesporné výhody patří kromě jednoduché montáže i velmi stabilní konstrukce s nově vyvinutým unikátním kovovým rámem. Relaxujte v krásném…
Kategorie: Zahrada Marimex
Kód: 1134312PN: 10340214Výrobce: MarimexZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Bazény Florida v sobě snoubí výhody nadzemního a kovového bazénu. Jednoduchá montáž a zároveň trvanlivost jsou kompromisem mezi oběma typy. Díkynízké ceně a snadné instalacise může ve vlastním bazénu koupat opravdu každý. Mezi jeho nesporné výhody patří kromě jednoduché montáže i velmi stabilní konstrukce s nově vyvinutým unikátním kovovým rámem. Relaxujte v krásném bazénu Florida barvy ratanu.

bazén florida

Prostě jen připravte místo, kde bude váš bazén stát.Rozviňte bazénovou podložkua rozbalte bazén. Pak už jen stačísestavit podpěrnou konstrukci, navléci na ní fóliia začít napouštět vodu. Vybalení a smontování je jednoduché. Od chvíle, kdy začnete roztahovat fólii až po začátek plnění vodou uplyne maximálně půl hodiny.
 
Správná údržba

Vždy po ukončení koupací sezóny fóliivyčistěte, složteaukliďtena suché nemrznoucí místo. Výrobce doporučuje bazén po koupánízakrývat ochrannou plachtou. Bazénové vzpěry jsou galvanizované a tím pádem odolné korozi. Snažte se zamezit poškrábání ochranné vrstvy.Tato doporučení výrazně prodlouží životnost bazénu.

Speciální fólie

Trojvrstvý laminovanýmateriál PVCvyztužený speciální tkaninou (Polystrenght)nabízí lepší odolnost proti propíchnutí. Vnější stěna bazénu silná 0,64 mm imituje potiskem strukturu a barvu ratanu. Krásně tak splyne s okolní zelení a nevyčnívá tolik jako jeho modré alternativy. Kvalitní vrstvy a technologicky přesné zpracování zaručují dlouhou dobu bezproblémového užívání výrobku.

rám bazénu florida

Připojení filtrace

K bazénu Florida můžete připojitlibovolnoukartušovou či pískovoufiltraciz nabídky firmy Miramax. Výrobce doporučuje pískovou filtraci ProStar 4. Voda nemusí být ošetřována jenchlórem, fólie zvládne isůl. V tom případě zakupte zařízení vhodné pro slanou vodu. Pro napojení hadic jsou připravenyprůchodystěnou bazénuo průměru 32 mm(5/4 "). Pro připojení pískové či kartušové filtrace je nutnédokoupit: 6 ks bazénových hadic, 1 ks průchodu stěnou bazénu, 1 ks instalační sady.

Specifikace:

Tvar: kruh
Filtrace: není součástí
Objem: 19,1 m3
Hmotnost: 67,69 kg
Barva: ratan
Rozměry bazénu: průměr 4,88 m, výška 1,22 m
Rozměry balení (Š x V x H): 62,63 x 115,57 x 36,2 cm

Upozornění:Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a může je ovlivnit například rovnost podkladu a objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

Obsah balení:

Bazén Florida (4,88 x 1,22 m)
Návod k instalaci
Záslepky průchodů stěn bazénu

Parametry

Barevné provedeníčerná
Filtracebez filtrace
Objem (l)19,1
Objem (l)19100