Počítače a kancelář  Počítačové komponenty  PC zdroje  Akyga PC zdroj pasivní ATX 300W PCI-E 6+2 pin 4x SATA APFC, Modulární 80+
Akyga PC zdroj pasivní ATX 300W PCI-E 6+2 pin 4x SATA APFC, Modulární 80+
Akyga PC zdroj pasivní ATX 300W PCI-E 6+2 pin 4x SATA APFC, Modulární 80+Akyga PC zdroj pasivní ATX 300W PCI-E 6+2 pin 4x SATA APFC, Modulární 80+
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Akyga PC zdroj pasivní ATX 300W PCI-E 6+2 pin 4x SATA APFC, Modulární 80+

Napájecí zdroj Akyga® AK-FL-300 ATX o výkonu 300 W je zařízení, které se vyznačuje modulární konstrukcí a absencí ventilátoru. Absence trvale připojených kabelů znamená, že uživatel má možnost lépe uspořádat kabely uvnitř počítačové skříně, což podporuje optimální proudění vzduchu a usnadňuje udržování pořádku. Díky absenci ventilátoru je navíc zdroj PSU zcela tichý, což…
Kategorie: PC zdroje Akyga
Kód: 3740907PN: AK-FL-300Výrobce: AkygaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Napájecí zdroj Akyga® AK-FL-300 ATX o výkonu 300 W je zařízení, které se vyznačuje modulární konstrukcí a absencí ventilátoru.

Absence trvale připojených kabelů znamená, že uživatel má možnost lépe uspořádat kabely uvnitř počítačové skříně, což podporuje optimální proudění vzduchu a usnadňuje udržování pořádku.
Díky absenci ventilátoru je navíc zdroj PSU zcela tichý, což může být velkou výhodou pro ty, kteří ocení ticho při práci nebo zábavě.

Patří mezi ně 4+4pólový konektor PCI-E, který se často používá k napájení grafických karet vyžadujících další zdroj napájení.
K dispozici jsou také čtyři konektory SATA, určené pro připojení pevných disků, SSD nebo jiných zařízení založených na rozhraní SATA.

Dva konektory Molex slouží k napájení starších komponent, jako jsou přídavné ventilátory nebo optické mechaniky.
Součástí jednotky je také konektor P8 (4+4-pin) pro přídavné napájení základní desky a hlavní napájecí konektor P1 (20+4-pin), kompatibilní s 20pinovými i 24pinovými vstupy.

Formát: ATX 2.31
Série: Fanless
Napájecí napětí: 230 V
Spotřeba energie: 5 A
Účinnost: > 80 %
80 PLUS shody: Ano
Maximální výkon: 300 W

Napájecí konektor: 24-pin
Molex konektor: 2 ks
SATA konektor: 4 ks
Modulární napájení: Ano

Parametry

Modulární kabelážANO
Velikost ventilátoru [mm]Bez ventilátoru
Výkon [W]300
PFCAktivní
TypATX
UrčeníPro PC