Počítače a kancelář  Software  Grafika a design  Adobe Photoshop Elements 2023 WIN CZ FULL BOX
Adobe Photoshop Elements 2023 WIN CZ FULL BOX
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Adobe Photoshop Elements 2023 WIN CZ FULL BOX

Adobe Photoshop Elements 2022 Probuďte svou kreativitu a podělte se o své životní příběhy Díky umělé inteligenci Adobe, automatickým úpravám a podrobným úpravám s průvodcem snadno přetvoříte svou kreativní inspiraci v úžasná díla. Snadné, automatizované a velmi zábavné Dokonalé fotografie nyní vytvoříte neuvěřitelně snadno. Technologie umělé inteligence Adobe…
Kód: 3539498PN: 65325551Výrobce: AdobeZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Adobe Photoshop Elements 2022


Probuďte svou kreativitu a podělte se o své životní příběhy
Díky umělé inteligenci Adobe, automatickým úpravám a podrobným úpravám s průvodcem snadno přetvoříte svou kreativní inspiraci v úžasná díla.

Snadné, automatizované a velmi zábavné
Dokonalé fotografie nyní vytvoříte neuvěřitelně snadno. Technologie umělé inteligence Adobe Sensei* a automatické úpravy se postarají o těžkou práci, takže se můžete soustředit na své vize.

Bezchybné fotografie máte na dosah ruky
Zdokonalte své dovednosti snadno a rychle díky 60 úpravám s průvodcem. Stačí postupovat podle pokynů a můžete provádět základní úpravy, tvořit umělecká díla a mnoho dalšího.

Snadné sdílení osobitých děl
Nádherné fotografie si zaslouží zvláštní pozornost. Pochlubte se s nimi v dynamických prezentacích, vylepšete jimi srdečná přání a sdílejte je dalšími kreativními způsoby.

Snadná organizace
Už žádný chaos! Vše je automaticky přehledně uspořádáno. Vyhledejte fotografie a videa během chvilky pomocí inteligentních tagů, rozpoznání obličeje a dalších funkcí. Za vším stojí technologie umělé inteligence Adobe Sensei. Struktura katalogu je automaticky zálohována, aby ji bylo možné snadno obnovit, takže můžete pracovat bez obav.

Parametry

JazykČeský
Perioda placeníJednorázově
Typ licenceKrabice
Způsob licencováníPlná verze