Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  19"Optická vana 12xLC duplex vč.pigtailů,spojek,ochran svárů

19"Optická vana 12xLC duplex vč.pigtailů,spojek,ochran svárů

Sada obsahuje: 24ks pigtailů LC OM3 1m 12ks spojek LC Duplex OM3 100ks ochran svárů (40,45 nebo 60mm) 2x optická kazeta pro 12 vláken 1x optická vana pro 12x SC/LC Duplex 2ks průchodka PG 13,5 24x šroubek pro spojky
Kód: 3531746Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 809 Kč
Cena po registraci:
3 299 Kč
Cena bez DPH: 2 726 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Sada obsahuje:

24ks pigtailů LC OM3 1m
12ks spojek LC Duplex OM3
100ks ochran svárů (40,45 nebo 60mm)
2x optická kazeta pro 12 vláken
1x optická vana pro 12x SC/LC Duplex
2ks průchodka PG 13,5
24x šroubek pro spojky