Yealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová stanice
Yealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová staniceYealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová stanice
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

Yealink WH67 náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, multifunkční základnová stanice

Yealink WH67 Yealink WH67 DECT je prémiová bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s lehkým moderním designem a multifunkční základnovou stanicí, která díky integrovanému USB portu a funkci Bluetooth umožňuje současné připojení až k 3 zařízením současně . Multifunkční základnová stanice vybavena 4" dotykovým displejem (480 x 800) Vám nabízí příležitost pro připojení…
Kód: 3158525PN: 10001262Výrobce: YEALINK/YEASTARZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
10 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 9 090 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)6.8. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Yealink WH67

Yealink WH67 DECT je prémiová bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s lehkým moderním designem a multifunkční základnovou stanicí, která díky integrovanému USB portu a funkci Bluetooth umožňuje současné připojení až k 3 zařízením současně.
Multifunkční základnová stanice vybavena 4" dotykovým displejem (480 x 800) Vám nabízí příležitost pro připojení více zařízení a flexibilitu při jejich správě z jediného místa. Multifunkční základnová stanice v sobě integruje funkce USB hubu a plně duplexního hlasitého reproduktoru.

Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s lehkým ovládáním pomocí dotyku prstu a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy. Celodenní pohodlí a komfort zajistí i 4 různé styly nošení náhlavní soupravy, stejně jako různé velikosti koncovek do uší, díky čemuž si můžete upravit styl nošení náhlavní soupravy dle Vašich preferencí. V neposlední řadě DECT technologie zajišťuje dosah až do vzdálenosti 120 m. V pohotovostním režimu je výdrž náhlavní soupravy až 54 hodin a při realizaci hovorů je její výdrž až 8 hodin. Nabíjení probíhá v momentě, kdy je náhlavní souprava položena na stojanu základny a plné nabití náhlavní soupravy zabere 2,5 hodiny.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna umožňují uživateli snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě Vaší zaneprázdněnosti nebudete rušeni a můžete se tak plně koncentrovat pouze na Vaši probíhající komunikaci.

Certifikace pro Microsoft Teams spolu s dedikovaným Teams tlačítkem zaručují bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

  • Elegantní design a lehká konstrukce
  • Jednoduché a flexibilní připojení (Plug and Play)
  • Duální mikrofon
  • Vysoká kvalita zvuku a mikrofon s funkcí potlačení šumu
  • Jednoduchá integrace s IP telefony Yealink

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 14 kHz
Impedance: 32 ± 4,8 Ω
Mikrofon: ano
Připojení: Bluetooth, DECT (CAT-iq 2.0), 3x USB 3.0 (základna)
Hmotnost: 344 g základna, 19 g headset
Barva: černá


Stanici lze rozšířit o Bluetooth připojení (BT50), LED signalizaci zaneprázdnění (BLT60) a stojan pro mobilní telefon s podporou bezdrátového nabíjení (WHC60).