Yealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová stanice
Yealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová staniceYealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová staniceYealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová staniceYealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová staniceYealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová stanice
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Yealink WH62 Mono náhlavní souprava, DECT, jednoušní, bezdrátové, MS Teams, základnová stanice

Yealink WH62 Mono Yealink WH62 Mono DECT bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s moderním designem a praktickou základnovou stanicí díky dvěma integrovaným micro USB portům umožňuje současné připojení k PC a VoIP telefonu . Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně…
Kód: 3157809PN: 10001308Výrobce: YEALINK/YEASTARZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
6 399   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 288 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)28.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.7. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

Yealink WH62 Mono

Yealink WH62 Mono DECT bezdrátová jednoušní náhlavní souprava s moderním designem a praktickou základnovou stanicí díky dvěma integrovaným micro USB portům umožňuje současné připojení k PC a VoIP telefonu.
Aplikované technologie jako Yealink Super Wideband HD Audio nebo Acoustic Shield optimalizují a zvyšují výslednou kvalitu zvuku, což společně s jednoduchým ovládáním a pohodlným nošením zvyšuje výsledný zážitek při používání této náhlavní soupravy. Lehké materiály, měkké jednoduše vyměnitelné kožené náušníky a 330° otočný mikrofon s integrovanou mute zónou zajišťují komfort při nošení a využívání DECT náhlavní soupravy Yealink WH62 Mono. V neposlední řadě DECT technologie zajišťuje dosah až do vzdálenosti 160 m. V pohotovostním režimu je výdrž náhlavní soupravy až 90 hodin a při realizaci hovorů je její výdrž až 13 hodin. Nabíjení probíhá v momentě, kdy je náhlavní souprava položena na stojanu základny a plné nabití náhlavní soupravy zabere 2,5 hodiny.

Náhlavní souprava i k ní příslušející základna jsou vybaveny tlačítky s různými funkcemi a možnostmi pro ovládání hovorů, a to bez nutnosti využití EHS adaptéru. Uživatel může snadno ovládat hlasitost, vytočit poslední číslo, přijmout/odmítnout příchozí hovor nebo ovládat více hovorů. Integrovaná indikace stavu pomocí busylight LED zajišťuje, že v případě Vaší zaneprázdněnosti nebudete rušen a můžete se tak plně koncentrovat pouze na Vaši probíhající komunikaci.

Certifikace pro Microsoft Teams spolu s dedikovaným Teams tlačítkem zaručují bezproblémovou kompatibilitu se světem Microsoft Teams.

  • Elegantní design a lehká konstrukce
  • Jednoduché a flexibilní připojení (Plug and Play)
  • Všesměrový otočný mikrofon
  • Vysoká kvalita zvuku a mikrofon s funkcí potlačení šumu
  • Jednoduchá integrace s IP telefony Yealink

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Impedance: 32 ± 4,8 Ω
Mikrofon: ano
Připojení: DECT (CAT-iq 2.0), 2x USB 2.0 (základna)
Hmotnost: 208 g základna, 80 g headset
Barva: černá - stříbrná