SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
XtendLan Optický rozbočovač 1:8, SC/APC konektory, 1260-1650nm, single mode, PLC, 1m
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

XtendLan Optický rozbočovač 1:8, SC/APC konektory, 1260-1650nm, single mode, PLC, 1m

XtendLan FOS-108P-SCA Optický rozbočovač, singlemode 1:8, s konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 1260-1650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na jejich používání v celém vlnovém spektru. Provedení s kabelem tloušťy 0,9 mm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Útlum vložením a rozbočením: typ. 10,0 dB max. 10,8 dB Rovnoměrnost…
Kód: 3013695PN: FOS-108P-SCAVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
949   včetně DPH
Cena bez DPH: 784 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 6 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOS-108P-SCA

Optický rozbočovač, singlemode 1:8, s konektory SC/APC, s užitím v celém pásmu 1260-1650 nm, technologie výroby PLC. Pro rozbočení/sloučení optických tras s výhledem na jejich používání v celém vlnovém spektru. Provedení s kabelem tloušťy 0,9 mm.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Útlum vložením a rozbočením: typ. 10,0 dB max. 10,8 dB
Rovnoměrnost útlumu ve specifikovaných pásmech: typ 0,8 dB, max. 1,0 dB
Polarizačně závislý útlum: 0,4 dB
Směrovost: 55 dB
Délka kabelů: 1 m
Vnější plášť: 0,9 mm
Konektory: SC, broušení APC (angled SC)
Pouzdro: plastový box (ABS), 100 x 80 x 10 mm