SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 7m 9/125 simplex, G.652d, LS0H
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

XtendLan FO patch SC/APC-SC/APC 7m 9/125 simplex, G.652d, LS0H

XtendLan FOP-SCASCA-S-7-9 Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace . Izolace 2 mm, LS0H. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 um Technologie sítě: simplex Konektory: SC / SC Broušení konektorů: APC / APC Délka:…
Kód: 3063614PN: FOP-SCASCA-S-7-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 15.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)19.4. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)19.4. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-SCASCA-S-7-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm, LS0H.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: APC / APC

Délka: 7 m