SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
XtendLan FO patch LC/APC-SC/APC 1m 9/125 duplex, G.652d
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

XtendLan FO patch LC/APC-SC/APC 1m 9/125 duplex, G.652d

XtendLan FOP-LCASCA-D-1-9 Optický patch cord kabel k propojení optických prvků sítě. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode (G.652d) Specifikace vlákna: 9/125 µm Provedení: duplex Konektory: LC / SC Broušení konektorů: APC / APC Délka: 1 m
Kód: 3063620PN: FOP-LCASCA-D-1-9Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
549   včetně DPH
Cena bez DPH: 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 12.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 14.5. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 14.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan FOP-LCASCA-D-1-9

Optický patch cord kabel k propojení optických prvků sítě.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 µm

Provedení: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: APC / APC

Délka: 1 m