XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Gold Shadow
XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Gold ShadowXSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Gold ShadowXSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Gold Shadow
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,Gold Shadow

Datum vydání: 17.10.2023 Ve stínu zažívá svůj velkolepý debut ve světle reflektorů bezdrátový ovladač Xbox – Gold Shadow Special Edition. Tento ovladač, který je poctou oblíbenému designu série Shadow od Xbox One, má sofistikovaný zlatý až černý kovový povrch na horním krytu. Kromě horního pouzdra a D-Padu je zbytek ovladače zahalen do sazí, což umožňuje zlatým prvkům zářit.
Kód: 3723253PN: QAU-00122Výrobce: MicrosoftZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 735 Kč
Cena po registraci:
1 999 Kč
Cena bez DPH: 1 652 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 1.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Datum vydání: 17.10.2023

Ve stínu zažívá svůj velkolepý debut ve světle reflektorů bezdrátový ovladač Xbox – Gold Shadow Special Edition. Tento ovladač, který je poctou oblíbenému designu série Shadow od Xbox One, má sofistikovaný zlatý až černý kovový povrch na horním krytu. Kromě horního pouzdra a D-Padu je zbytek ovladače zahalen do sazí, což umožňuje zlatým prvkům zářit. Tento ovladač je elegantním kouskem, který se dokonale hodí jako váš nový oblíbenec a korunuje klenot každé kolekce.

Tento elegantní kousek přichází se všemi klíčovými funkcemi, které hráči milují na současné generaci ovladačů. Kovově zlatý hybridní D-Pad poskytuje hladký dotyk pro váš palec, aby po něm mohl odborně klouzat. Pogumované postranní rukojeti s černým diamantovým vzorem a texturovaná rukojeť na spouštích, nárazníkech a zadním pouzdře poskytují dodatečnou podporu potřebnou k udržení kontroly nad náročnými herními momenty.

Vylepšete svou hru
Zazáříte ze stínů s bezdrátovým ovladačem Xbox – Gold Shadow Special Edition s brilantním zlatým až černým kovovým povrchem. Hrajte na konzoli, PC a mobilu.

Vyhrazené tlačítko sdílení
Bezproblémově zachyťte a sdílejte obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a další, pomocí tlačítka Sdílet.

Připoutejte se
Držte se všech akcí pomocí pogumovaných bočních úchytů s černým diamantovým vzorem a texturovaného úchytu na triggerech, bumperech a zadním krytu.

Přepínejte zařízení
Snadno spárujte a přepínejte mezi zařízeními včetně Xbox Series X, Xbox Series S, Windows PC, Android a iOS.*

Kompatibilita
Zahrnuje Xbox Wireless a technologii Bluetooth® pro bezdrátové hraní na konzoli, počítači se systémem Windows 10/11, mobilních telefonech a tabletech. Zapojte libovolnou kompatibilní náhlavní soupravu pomocí 3,5mm stereo jacku pro náhlavní soupravu.*

*Strukturovaný povrch na spouštích, tlačítkách a zadní straně
*Port USB-C®
*Tlačítko Sdílet
*Hybridní směrový ovladač
*3,5mm zvukový konektor
*Zlato-černé odlesky a pogumované rukojeti v černé barvě