SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
WONDER CORE SLIDE FIT růžová
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

WONDER CORE SLIDE FIT růžová

Získejte neuvěřitelné výsledky s prvním a jediným fitness zařízením s duálním systémem odporu pohybu, který vám umožní diktovat intenzitu vašeho tréninku. Pro začátečníky i pokročilé. Dodává se s aplikací ZDARMA s profesionálním tréninkem, komfortní podložkou na kolena a speciálním držákem pro váš smartphone. Vytónujte si tělo profesionální cestou v pohodlí vašeho domova!…
Kód: 3029534Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 974 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)3.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Získejte neuvěřitelné výsledky s prvním a jediným fitness zařízením s duálním systémem odporu pohybu, který vám umožní diktovat intenzitu vašeho tréninku. Pro začátečníky i pokročilé. Dodává se s aplikací ZDARMA s profesionálním tréninkem, komfortní podložkou na kolena a speciálním držákem pro váš smartphone.

Vytónujte si tělo profesionální cestou v pohodlí vašeho domova!

V těchto dnech je čas i příležitost jít do tělocvičny luxusem, který si může dovolit jen pár vyvolených. S Wonder Core Slide Fit získáte rozličné tréninkové metody s live návodem, který dělá cvičení nejen jednodušší, ale také zábavné. Duální systém pohybové rezistence vám napomůže vrátit se zpátky, čímž pomáhá nováčkům ke snadnějšímu začátku. Pro expertní cvičení pro pokročilé stačí systém vypnout a vylákat tak bestii, která se ve vás skrývá.

10 minut denně pro dokonalou proměnu vašeho těla
Vytónované tělo neznamená jen to, že jste připraveni na módní mola! Kromě toho, že budete vypadat skvěle, budete mít také více sebevědomí a energie. Navíc získá i vaše tělo lepší postoj, méně bolesti v končetinách a už se nebudete muset bát ani o stabilitu.

Navíc je s Wonder Core Slide Fit nevyhnutelná ztráta kilogramu a formování postavy. Výzkum (univerzity Miami) dokazuje, že uživatelé ztrácí používáním ÚŽASNÉ 4kg a 36 cm v obvodu pasu průměrně za pouhých 8 týdnů.

Tajemství leží v... duálním systému pohybové rezistence
Je jedno, jestli jste právě začali, nebo se chystáte stát dalším Iron Manem!

S naší oceněnou funkcí Red-dot můžete upravit úrověň odporu jednoduchým řazením a uvolňováním stupňů. Pomohou vám protáhnout se na maximum a pružně se vrátit zpět, čímž získáte maximální efektivitu během cvičení doma.

Ok, ale jak to vlastně funguje?

Nejspíš už jste vyzkoušeli klasická posilovací kolečka, která pomáhají se zpěvněním vašeho jádra, ale zjistili jste, že jsou složitá k používání a fungují pouze na jednu procvičovanou část těla. Kouzlo Slide Fit spočívá v tom, že se s ním cvičí snadno, protože vám pomáhá vrátit se pružně do původní pozice. Výše zmíněná studie dokazuje, že Slide Fit vám napomáhá k častějšímu opakování setu díky správnější pozici těla, čímž spálíte více kalorií za stejný časový úsek.

Nenechte se svou sestavou cvičení znechutit
Cvičení doma se může stát bez rozsáhlého plánování tréninku těžkopádným. Naštěstí teď budete moci spoléhat na aplikaci, která je pro vás zdarma a nabízí profesionálně vedené tréninky, které si můžete stáhnout do svého smarphonu.

Aby pro vás trénink byl co nejpohodlnější, Wonder Core Slide Fit má navíc speciální disk pro držení, díky kterému budete moci pohodlně cvičit s instruktory skrze více než 30 různých tréninkových režimů.

Navíc si budete moci zahrát Slide Fit hru, díky které bude váš trénink ještě větší zábava!

Jednoduché a příjemné používání!

Kromě toho, jak unikátní je, Wonder Core Slide Fit navíc obsahuje:

- Zatahovací rukojeti pro lepší stabilitu a ochranu před úrazy.
- Měkký polštář pro komfort.
- ABS rukojeť z elastické pěny, ergonomicky navrženou, aby vám seděla do dlaně. Je protiskluzová a absorbuje pot.
- Protiskluzová kolečka, která zabraňují poškození podlahy.
- Podložka na kolena pro větší pohodlí.