Počítače a kancelář  Síťové prvky  TP-LINK TL-PA8030P AV1300 3-portový Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
TP-Link TL-PA8030P AV1300 3-portový Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

TP-LINK TL-PA8030P AV1300 3-portový Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit

Sada adaptérů AV1300 Powerline Posuňte svou síť do nové éry HomePlug AV2 Základní sada adaptérů AV1300 s průchozí zásuvkou a 3 gigabitovými porty Powerline SADA TL-PA8033P Zrychleno na 1 300 Mbit/s! Ideální pro činnosti náročné na šířku pásma Pokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že adaptéry TL-PA8033P KIT podporují technologii 2x2 MIMO* s technologií…
Kód: 3548666PN: TL-PA8033P KITVýrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 199   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 644 Kč
Cena po registraci:
3 099 Kč
Cena bez DPH: 2 561 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Sada adaptérů AV1300 Powerline
Posuňte svou síť do nové éry
HomePlug AV2
Základní sada adaptérů AV1300
s průchozí zásuvkou a 3 gigabitovými porty
Powerline

SADA TL-PA8033P

Zrychleno na 1 300 Mbit/s!
Ideální pro činnosti náročné na šířku pásma
Pokročilá technologie HomePlug AV2 znamená, že adaptéry TL-PA8033P KIT podporují technologii 2x2 MIMO* s technologií Beamforming, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost dat až 1 300 Mbit/s.
To je ideální pro činnosti náročné na šířku pásma, jako je současné streamování videa v rozlišení Ultra HD na více zařízení, hraní online her a přenos velkých souborů.
*Technologie MIMO spolu s technologií HomePlug AV2 výrazně zvyšuje rychlost přenosu dat, zejména v období špičky.

Nulový vodič / ochranný vodič s Beamforming - větší dosah

Technologie MIMO s Beamforming maximalizuje výkon nezávislých streamů, čímž zlepšuje pokrytí po celé domácnosti, a to zejména v zásuvkách, u nichž bylo dříve problematické zajistit dobrý signál.

Dlouhá vzdálenost Dlouhá vzdálenost

MIMO SISO

Vyšší přenosová kapacita a stabilnější připojení

S technologií MIMO mohou adaptéry TL-PA8033P KIT využívat 3 vodiče, včetně fázového, nulového a ochranného, k vytvoření několika datových cest. Výsledkem je rychlejší datová propustnost a stabilnější připojení.

Nulový vodič
Fázový vodič
Ochranný vodič
MIMO SISO

Pozn. MIMO – více vstupů, více výstupů SISO – jeden vstup, jeden výstup

3 gigabitové porty pro maximální konektivitu
Se 3 gigabitovými ethernetovými porty k adaptérům TL-PA8033P KIT současně připojíte až 3 výhradně kabelová zařízení. Díky tomu jsou adaptéry TL-PA8033P KIT skvělým společníkem ve světě domácí zábavy. Připojte libovolná 3 zařízení od chytrých televizorů a herních konzolí přes NAS boxy nebo počítače k internetu současně. Stačí zapojit ethernetový kabel do adaptéru Powerline a je to!

Herní konzole 4K TV Počítač
Zapojení "Plug and Play", bez nutnosti konfigurace
Připojte adaptér Powerline k routeru, připojte druhý adaptér Powerline do elektrické zásuvky v jiné místnosti a pak jen stačí připojit zařízení vyžadující internet pomocí ethernetového kabelu – a to je vše!

Poznámka: Adaptéry Powerline musí být nasazeny v sadě dvou nebo více zařízení a být připojeny ke stejnému elektrickému obvodu.

Spárování pro vyšší zabezpečení
Zvyšte zabezpečení sítě jednoduchým procesem spárování

Zvyšte zabezpečení sítě jednoduchým procesem spárování
Integrovaná napájecí zásuvka s výstupním výkonem až 16 A* umožňuje adaptér Powerline používat i jako standardní elektrickou zásuvku. Jednoduše zapojte vybrané zařízení nebo prodlužovací kabel, jako by to byla běžná nástěnná zásuvka. Integrovaný filtr rušení navíc odstraňuje elektrický šum, aby neměl vliv na výkon adaptéru Powerline.

*Výstupní výkon až 16 A je vhodný pro zapojení
elektrických spotřebičů s vysokým výkonem.

Úspora energie až 85%
TL-PA8033P KIT je nová generace adaptérů Powerline. Sofistikovaný režim úspory energie automaticky přepíná mezi „pracovním“ a „úsporným“ režimem, a snižuje tak spotřebu elektrické energie až o 85 %.

Pracovní režim
Úsporný režim
1. Teoretická maximální rychlost přenosu dat kanálu je odvozena ze specifikace HomePlug AV2. Skutečná rychlost přenosu dat se může měnit v závislosti na faktorech síťového prostředí včetně vzdálenosti, provozu v síti, šumu elektrických vodičů, konstrukce a stavebního materiálu budov, kvality elektroinstalace a jiných nepříznivých vlivů.

*2. Funkce úspory energie se aktivuje, je-li připojené zařízení odpojeno nebo vypnuto. Skutečné údaje o úspoře energie se budou lišit v závislosti na síťových podmínkách a prostředí.

*3. Kompatibilní se všemi adaptéry Powerline standardu HomePlug AV a AV2. Tento výrobek nemusí být kompatibilní s routery nebo bránami, jejichž firmware byl pozměněn nebo je založen na softwaru typu „open source“ a nebo je nestandardní či zastaralý.

Parametry

Rychlost LAN max.1 Gbps