Synology Virtual Device License Pack 4 - elektronická Surveillance licence pro 4 kamery/kanály
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

super....profesionální přístup

Ověřený zákazník

Synology Virtual Device License Pack 4 - elektronická Surveillance licence pro 4 kamery/kanály

Balíček Surveillance Virtual Device License Pack - elektronická licence Licenční balíčky pro sledovací zařízení Synology jsou určeny k rozšíření počtů kamer, I/O modulů, řadičů přístupu a transakčních zařízení nastavených ve službě Synology Surveillance Station. Podle výchozího nastavení jsou na zařízeních DiskStation nebo RackStation nainstalovány dvě licence zařízení, na…
Kód: 3839499PN: VIRTUAL DEVICE LICENSE PACK (X 4)Výrobce: SynologyZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
5 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 214 Kč
Cena po registraci:
4 999 Kč
Cena bez DPH: 4 131 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)30.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Balíček Surveillance Virtual Device License Pack - elektronická licence

Licenční balíčky pro sledovací zařízení Synology jsou určeny k rozšíření počtů kamer, I/O modulů, řadičů přístupu a transakčních zařízení nastavených ve službě Synology Surveillance Station. Podle výchozího nastavení jsou na zařízeních DiskStation nebo RackStation nainstalovány dvě licence zařízení, na zařízení NVR je nainstalováno výchozích licencí více. Podle potřeb firmy lze na další sledovací zařízení zakoupit dodatečné licence.

Licenční plán
Použitím licenčních klíčů v uživatelském rozhraní služby Surveillance Station je možné v produktech Synology nastavit a spravovat více sledovacích zařízení. Licenční balíčky pro 4 nebo 8 sledovacích zařízení se dodávají s jedním licenčním klíčem, který umožňuje aktivovat 4 nebo 8 sledovacích zařízení.

Většinou platí, že každá IP kamera, I/O modul a řadič přístupu bude vyžadovat pouze jednu licenci, a každé transakční zařízení bude vyžadovat dvě licence. U některých kamer se však používají různé metody fakturace. Další informace se nacházejí v následující části.

Maximální počet sledovacích zařízení podporovaných jednotlivými produkty Synology zjistíte v technickém popisu každého modelu.

Poznámka:
1.Služba Surveillance Station spuštěná v systému Virtual DSM nebude obsahovat žádné výchozí licence zařízení.
2.Výchozí licenční klíče nelze migrovat.
3.Zařízení NVR je produkt vyhrazený ke sledování, výchozí počet licencí zařízení NVR216/NVR1218 je čtyři.
4.Zakoupené licence je možné migrovat.

Zvláštní způsoby fakturace
Synology Surveillance Station používá pro jednotlivé kamery, např. pro panoramatické kamery, kamery s více objektivy nebo video server pro analogové kamery, různé způsoby fakturace. Podrobnější údaje o podporovaných kamerách se dozvíte v Seznamu podporovaných kamer.

Typ kamery / Metoda fakturace / Příklad / Vyžadovaná licence
Běžná Za kameru AXIS P1347 1
Panoramatická Za kameru AXIS M3007 1
Více objektivů Pevné objektivy Za kameru ArecontVision AV8185DN 1
Vyměnitelné objektivy Za kanál AXIS F44 5
Video server Za kanál Vivotek VS8801 8

Ve výše uvedené tabulce naleznete podrobný příklad našich způsobů fakturace pro čtyři různé typy kamer. Některé panoramatické kamery (např. Axis M3007) podporující nativní rozvinutí obrazu mohou poskytnout více než jeden přenos (např. Quad View, Double Panorama a Original View) najednou. Každá z běžných a panoramatických kamer vyžaduje pouze jednu licenci.

Existují dva typy kamer s více objektivy – s pevnými objektivy a vyměnitelnými objektivy. Kamery s pevnými objektivy, které nabízejí více než jeden přenos najednou, budou vyžadovat pouze jednu licenci. U kamer s vyměnitelnými objektivy je vám společnost Synology bude fakturovat podle počtu kanálů. Ukažme si to na příkladu Axis F44. Axis F44 (s maximálně čtyřmi objektivy) umožňuje až pět kanálů přenosů videa. Čtyři kanály odpovídají čtyřem objektivům, pátý kanál představuje společný pohled všech čtyř kamer. Přejete-li si zobrazit všech pět kanálů v Surveillance Station, bude vám společnost Synology fakturovat pět licencí.

Video servery, jako je např. Vivotek VS8801, lze připojit k až 8 analogovým kamerám. V takovém případě vám Synology naúčtuje poplatky za 8 licencí. Toto pravidlo se vztahuje též na video servery podporované v Surveillance Station.

Aktivace a omezení licence

Ve službě Surveillance Station přejděte do části Hlavní nabídka > Licence > a poté klikněte na položku Přidat. Průvodce instalací vás provede přidáním licencí zařízení do služby Surveillance Station.

Poznámka:
•Licenci lze najednou uplatnit pouze pro jeden produkt Synology.
•Při přidávání či odstraňování licencí zařízení se vyžaduje ověření online.
•Pokud se v nastavení serveru CMS nachází více než jeden produkt Synology, bude se uvedená licence zařízení sdílet v rámci clusteru CMS. Další informace o serveru CMS.

Funkce služby Surveillance Station

Další informace o funkcích služby Surveillance Station se nacházejí pod tímto odkazem.