Dle otevírací doby máme otevřeno pro výdej objednávek a příjem a výdej servisních zakázek. 28.10. - Státní svátek, máme zavřeno.
Switch TP-Link TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250W
Switch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250WSwitch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250W
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

Switch TP-LINK TL-SG1218MP 18x Lan, 16x PoE+, 2x SFP Combo, 250W

TP-Link TL-SG1218MP je víceúčelový 18portový gigabitový switch do racku s 16portovým PoE+ napájením . Switch nabízí velmi jednoduché použití . Zapojte jej do elektřiny a do internetové sítě, připojte potřebná zařízení a užívejte si výhody dokonalého propojení. Ideální pro dohled TL-SG1218MP vyhovuje standardu 802.3af / at PoE + a podporuje až 30W napájení na…
Kód: 2916778PN: TL-SG1218MPVýrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
6 899   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 702 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)3.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.11. / od 160 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

TP-Link TL-SG1218MP je víceúčelový 18portový gigabitový switch do racku s 16portovým PoE+ napájením. Switch nabízí velmi jednoduché použití. Zapojte jej do elektřiny a do internetové sítě, připojte potřebná zařízení a užívejte si výhody dokonalého propojení.

Ideální pro dohled

TL-SG1218MP vyhovuje standardu 802.3af / at PoE + a podporuje až 30W napájení na každém portu PoE. Celkový vysoký rozpočet na napájení PoE je až 250 W pro 16 portů PoE, takže je ideální pro sledovací systémy v malých a středních firmách. Switch dokáže přenášet data z videokamer, přístupových bodů, IP telefonů a dalších zařízení a zároveň je i napájet. Odpadá tak nutnost vést samostatné kabely pro napájení připojených zařízení.

Inteligentní řízení napájení

Když celková spotřeba energie přesáhne 250 W, inteligentní správa napájení přeruší napájení portu s nižší prioritou, aby zajistila napájení portu s vysokou prioritou a chránila zařízení před přetížením. Automaticky také detekuje potřebné napájení PoE pro vaše zařízení a chrání vaše zařízení, které není napájené PoE, před poškozením.

QoS pro bezproblémový online zážitek

Správci mohou určit prioritu provozu založenou například na QoS, aby zajistili, že hlasové a video aplikace zůstanou čisté a bez zpoždění.

Široká provozní teplota s dobrým odvodem tepla

Odolné kovové pouzdro a profesionální design odvádění tepla zajišťují vysokou provozní teplotu (0–50 ℃) se spolehlivostí.

Více scénářů aplikace

TL-SG1218MP je plně kompatibilní se zařízeními PoE, jako jsou IP kamery, přístupové body a IP telefony. Funguje také s kabelovými zařízeními nepodporujícími PoE a poskytuje gigabitová připojení k  počítačům, tiskárnám a IPTV.

  • Dohled – spolupracuje s IP kamerami
  • Konference – hovory přes IP telefony
  • Pokrytí Wi-Fi – spolupracuje s Omada EAP
  • Kabelové připojení – Spolupracuje s počítači a tiskárnami

Hlavní přednosti

  • 16 gigabitových portů s PoE napájením + porty RJ45, 2 gigabitové porty RJ45 bez PoE napájení a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
  • Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 250 W pro všechny PoE porty*
  • Pracuje se standardem IEEE 802.3af/at na kompatibilních PD
  • Plug and play, bez nutnosti konfigurace a instalace
  • QoS 802.1p/DSCP umožňují plynulý přenos citlivý na latenci
  • Odolné kovové pouzdro a profesionální design odvádění tepla zajišťují spolehlivě široký rozsah provozní teploty (0–50 ℃).

Specifikace

  • Standardy a protokoly: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
  • Rozhraní: 16 portů RJ45 10/100/1000 Mb / s (automatické vyjednávání / automatické MDI / MDIX), 2 gigabitové porty SFP

Síťová média

  • 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (maximálně 100 m)
  • EIA / TIA-568 100Ω STP (maximálně 100 m) 
  • 100BASE-TX: kabel UTP kategorie 5, 5e (maximálně 100 m) EIA / TIA-568 100Ω STP (maximálně 100m) 
  • 1000BASE-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (maximálně 100m) EIA / TIA-568 100Ω STP (maximálně 100m)
  • 1000BASE-X MMF, SMF

Výkon

  • Spínací kapacita: 36 Gb/s
  • Rychlost předávání paketů: 23,8 Mb/s
  • Tabulka MAC adres: 8 tis
  • Paketová vyrovnávací paměť: 4,1 Mbit
  • Jumbo frame: 9 kB

Softwarové funkce

  • Kvalita služeb: Podpora priority založené na portu 802.1p / DSCP; Podpora 4 prioritních front Řízení rychlosti při bouři
  • Funkce L2: IGMP Snooping V1 / V2 / V3
  • Statická agregace linky
  • Zrcadlení portů
  • Diagnostika kabelů
  • Prevence smyčky
  • VLAN: Podpora až 32 VLAN současně (z 4K VLAN ID), MTU / Port / Tag VLAN
  • Řízení: Webový GUI
  • Easy Smart Configuration Utility
  • Způsob přenosu: Uložit a předat dál

Ostatní

  • Porty PoE + (RJ45): Standard: Porty PoE + vyhovující standardu 802.3at / 802.3af : 16 portů
  • Maximální spotřeba energie: 18,73 W (220 / 50Hz bez připojení PD), 217,22 W (220 / 50Hz s připojením 192W PD)
  • Maximální odvod tepla: 63,89 BTU / h (bez připojeného PD), 741,15 BTU / h (s připojeným 192W PD)
  • Množství ventilátoru: 2 ks
  • Bezpečnostní zámek: Ano
  • Osvědčení: CE, FCC, RoHS
  • Provozní teplota: 0 °C ~ 50 °C (32 °F ~ 122 °F)
  • Skladovací teplota: -40 °C ~ 70 °C (-40 °F ~ 158 °F)
  • Provozní vlhkost: 10 % ~ 90 % nekondenzující
  • Vlhkost při skladování: 5 % ~ 90 % nekondenzující
  • Zdroj napájení: 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
  • Napájení: 192 W
  • Rozměry (Š x V x H): 440 x 44 x 180 mm (17,3 x 7,1 x 1,7 palce)
  • Montáž: možnost montáže do stojanu

Obsah balení

  1. Návod k instalaci
  2. Napájecí kabel
  3. TL-SG1218MPE Resource CD
  4. Rackmount Kit
  5. Gumové nožičky

Parametry

Chlazení2x větrák
LED ukazateleAno
Napájení100-240VAC, 50/60Hz
Počet Combo slotů2
Počet RJ-45 portů18
Počet SFP 1G slotů2
Provozní teplota0°C - 40°C
Rozměry š x v x h (mm)440 x 44 x 180
Switches POE
Tabulka MAC adres8K