Substrát Agro zahradnický 50 l
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Substrát Agro zahradnický 50 l

Připravte se na výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů a další zeleně. Díky zahradnickému substrátu Agro s aktivním humusem se vašim rostlinkám lépe daří. Pečujte o svou zahradu, záhony, mobilní kontejner či skleník a kochejte se pohledem na zdravé plodiny a okrasné květiny.  Hlavní přednosti Ideální pro výsadbu a pěstování Mnoho živin…
Kód: 3780700PN: 00004AVýrobce: AgroZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Připravte se na výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů a další zeleně. Díky zahradnickému substrátu Agro s aktivním humusem se vašim rostlinkám lépe daří. Pečujte o svou zahradu, záhony, mobilní kontejner či skleník a kochejte se pohledem na zdravé plodiny a okrasné květiny. 

Hlavní přednosti

  • Ideální pro výsadbu a pěstování
  • Mnoho živin pro vitalitu a regeneraci rostlin
  • Obsah hnojiva na 6 týdnů
  • Rychlejší přesun živin z půdy do rostlin

Složení pro správnou péči

Zahradnický substrát Agro s upraveným pH je směsí rašeliny a kvalitního vyzrálého humusu. Obsahuje soubor živin Vitality Komplex pro správnou regeneraci rostlin a krystalické hnojivo Kristalon na 6 týdnů. Kristalon patří mezi nejoblíbenější hnojiva na trhu, proto potěší i profesionální pěstitele a zahradníky. 

Vitality Komplex

Vitality Komplex se skládá ze souboru enzymů a stimulačních látek, které tvoří žížaly ve svém zažívacím traktu. Použitím substrátu zrychlíte přesun živin z půdy do rostlin, čímž zlepšíte jejich využití. Díky živinám dojde nejprve ke zvětšení kořenové plochy rostlin a poté i nadzemní části. Enzymy a stimulační látky spolu s huminovými a fulvinovými kyselinami připraví půdu na pěstování.  

Specifikace

  • Značka: Agro
  • Model: Zahradnický substrát
  • Určení: zahradní substrát
  • Velikost balení: 50 l
  • Složení: rašelina, kvalitní vyzrálý kůrový humus, upravené pH

Obsah balení

  1. 1x zahradnický substrát

Parametry

PoužitíUniverzální
Velikost balení75 l