Recenze spokojených zákazníků:
Ověřený zákazník
Unikátní stativ se speciálním systémem složení nohou překlopením o 180° kolem těla stativu a středové tyče. Velbon Ultrek UT-45L rozšiřuje řadu moderních, kompaktních a výjimečně lehkých stativů ULTRA s patentovanou technologií aretace délky noh TwistLock™.
UT-45L se vyznačuje unikátní pevností, extrémně malými rozměry ve složeném stavu a zároveň dostatečnou maximální výškou (156,5cm), nízkou váhou (1,23 kg včetně hlavy) a dostatečně dimenzovaným maximálním zatížením.
Stativ je osazen novou pákovou hlavou PHD-42Q s rychloupínacím mechanismem a třemi vodováhami. Unikátní systém aretace noh "Twist Lock" umožňuje rychlé nastavení pracovní výšky nohou. Speciální aretační matice na růžici stativu umožňuje rozdílné nastavení úhlu sklonu jednotlivých noh ve třech polohách a dosažení minimální pracovní výšky. Dostatečně velká upínací plocha destičky a možné zatížení stativu předurčuje stativ Ultrek UT-45L pro práci především s digitálními zrcadlovkami a CSC fotoaparáty (Olympus OM-D a PEN, Sony NEX, Nikon 1 apod.) na cestách do přírody, do hor a při všech sportovních outdoorových aktivitách.
AKCE - banner na detailu CZ penta | GARANCE doručení do Vánoc |
---|---|
AKCE - banner na detailu SK penta | <p><strong>GARANCIA</strong> dorucenia do Vianoc</p> |
Délka složeného stativu (cm) | 29 |
Druh stativu | Tripod |
Hmotnost (kg) | 1,23 |
Materiál | kov |
Max. výška vč. středové tyče(cm) | 156,5 |
Max. zatížení (kg) | 2 |
Min. výška (cm) | 29,5 |
Počet výsuvných dílů nohy | 5 |
Typ hlavy | páková |
Včetně hlavy | Ano |