Stabilizátor SJCAM Gimbal 2 černý
Stabilizátor SJCAM Gimbal 2 černýStabilizátor SJCAM Gimbal 2 černýStabilizátor SJCAM Gimbal 2 černýStabilizátor SJCAM Gimbal 2 černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

výborná obsluha která vždy poradí ,a zboží je dodáno vždy v čas doporučuji

Ověřený zákazník

Stabilizátor SJCAM Gimbal 2 černý

SJCAM R SJ-Gimbal 2  má širší rozsah pohybu, silnější motory, plynulejší pohyb, robustnější konstrukci, vyhrazenou aplikaci pro další přizpůsobení a ovládání bezdrátových kamer, moderní konektor USB typu C , 2 čtvrtpalcové šroubovací otvory a spoustu nových funkcí, které vás nadchnou. SJGimbal 2 ještě více vyhladí vaše videozáznamy tím, že vyrovná otřesy, nárazy a náhlé…
Kód: 3236983PN: E61PSJGIMB2Výrobce: SJCAMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
3 999   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 305 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 9 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.9. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SJCAM R SJ-Gimbal 2 má širší rozsah pohybu, silnější motory, plynulejší pohyb, robustnější konstrukci, vyhrazenou aplikaci pro další přizpůsobení a ovládání bezdrátových kamer, moderní konektor USB typu C, 2 čtvrtpalcové šroubovací otvory a spoustu nových funkcí, které vás nadchnou.

SJGimbal 2 ještě více vyhladí vaše videozáznamy tím, že vyrovná otřesy, nárazy a náhlé pohyby s výrazně lepší citlivostí než SJ Gimbal 1.

SJCAM Gimbal je stabilizátor ve třech osách, který umožní stabilizaci kamery ve 4 režimech. Nechybí ani joystick, pomocí kterého bude možné s kamerou otáčet ve 4 směrech.

SJGimbal 2 podporuje všechny akční kamery SJCAM a také fotoaparáty jiných populárních značek s podobnou velikostí a hmotností.

Účinná baterie s kapacitou 2600mAh dokáže napájet SJ-GIMBAL2 až 6 hodin. Nahrávací zařízení lze dobíjet přímo z gimbalu jako z powerbanky.

3osý snímač reaguje na sebemenší pohyb s přesností na konkrétní bod. Dálkově ovládejte úhlové směry pomocí virtuálního joysticku ve speciální aplikaci Smart Control. Podívejte se, kolik energie vám zbývá přímo v aplikaci a využijte speciální funkce, jako je fotografování s časovým posunem.

Specifikace

  • Kompatibilita: SJ6 Legend, SJ6 Legend Air, SJ7 Star, SJ8(plná kompatibilita i s podporou ovládání); SJCAM SJ4000 Serie, SJ5000 Serie a další kamery s podobným rozměrem - kompatibilní pro uchycení - není kompatibilní pro ovládání
  • Barva: černá
  • Baterie: 2600 mAh
  • Výdrž na baterie: 6 hodin
  • Kompatibilita se stativovým závitem: Ano
  • Kompatibilní rozměry kamery (Š x V x H): 30 - 100 x 0 - 42 x 12 - 30 mm
  • Nabíjecí konektor: USB-C
  • Možnosti nabíjení kamer s mini USB a USB-C
  • Maximální hodnoty otočení: otočení  640°, sklopení 320°, natočení 320°
  • Režimy: Režim následuj, Naklánění, Manuální režim, Selfie režim