ST-LC simplex adapter, /PC, metalický, na kabel a do optických rozvaděčů, SM i MM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

ST-LC simplex adapter, /PC, metalický, na kabel a do optických rozvaděčů, SM i MM

XtendLan ADR-ST2LCS Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode, multimode Technologie sítě: simplex Konektory: SC / LC Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů
Kód: 2837389PN: ADR-ST2LCSVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 6.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 7.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)10.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan ADR-ST2LCS

Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode, multimode

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC / LC

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů