Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest. V PONDĚLÍ 6.7. MÁME Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU ZAVŘENO.
Solární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USB
Solární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USBSolární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USB
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Solární panel Crossio SolarPower 28W nabíječka, 2x USB

Jak by se vám líbilo nabíjet mobil kdekoliv na cestách? Solární nabíječka Crossio SolarPower 28W vám to umožní a nikdy vás nenechá ve štychu. Díky své účinnosti 21 – 23 % dokáže plně zastoupit klasickou nabíječku na mobil. Panel má 2 USB výstupy pro 2 mobily nebo mobil a powerbanku. Technologie PowerIQ od společnosti Anker replikuje originální nabíjecí protokol…
Kód: 2817283PN: CRO-SP-28WZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Jak by se vám líbilo nabíjet mobil kdekoliv na cestách? Solární nabíječka Crossio SolarPower 28W vám to umožní a nikdy vás nenechá ve štychu. Díky své účinnosti 21 – 23 % dokáže plně zastoupit klasickou nabíječku na mobil. Panel má 2 USB výstupy pro 2 mobily nebo mobil a powerbanku. Technologie PowerIQ od společnosti Anker replikuje originální nabíjecí protokol vašeho zařízení a poskytuje tak nejrychlejší možnou rychlost nabíjení až 2,4 A na port.

Skládá se ze 4 odolných panelů, kdy se každý z nich stará o 7 W výkonu. Crossio SolarPower má plastový potah z PET sešitý do vysoce odolného polyesterového plátna, které vydrží všechny vaše zkoušky a jen tak neprotrhnete povrch panelů. Panely jsou voděodolné do stupně IPX4 (odolnost proti stříkající vodě). USB výstupy jsou schované v kapsičce, aby se do nich nedostal prach a voda.

Solární nabíječka váží pouhých 596 g, takže její přenášení není náročné. Oka na čtyřech místech dovolí pohodlné zavěšení na batoh, stan nebo třeba kolo. I další vychytávky panelu jsou speciálně přizpůsobeny k potřebám cestovatele. S Crossio SolarPower 28W tak s klidem vyrazíte kempovat nebo na ryby. Ať nabíječku vezmete kamkoliv, můžete se na ni spolehnout.

Hlavní přednosti

  • Nabíjejte kdykoliv a kdekoliv
  • Poutka pro pohodlné zavěšení - panely můžete zavěsit na batoh nebo stan
  • Díky vysoké účinnosti (21–23 %) a výkonu (28 W) nabijete mobil i powerbanku
  • 2 USB porty pro 2 zařízení
  • Je přizpůsobený na cestování – odolný, lehký a praktický
  • Celá solární nabíječka váží jen 596 g
  • Solární nabíječka je voděodolná do stupně IPX4 - odolnost proti stříkající vodě
  • USB výstupy jsou schované v kapsičce, aby se do nich nic nedostalo

Obsah balení

  1. Solární nabíječka (3panelová)
  2. USB kabel

Parametry

Barevné provedeníčerná
Hmotnost (kg)0,596
Krytí IPIPX4
Pro telefonyUniverzální
Rozměry š x v x h (mm)280 x 160 x 32
Určeno proUniverzální
Výstupní výkon (W)28