SFP modul TP-Link TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
SFP modul TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10kmSFP modul TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10kmSFP modul TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

SFP modul TP-LINK TL-SM5110-LR 10Gbase-LR SFP+ LC, SM, Trans. 10km

SFP transreceiver TP-Link TL-SM5110-LR je navržený tak, aby snadno prodlužil přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji. Jedná se tedy o vysoce výkonný jednorežimový 10GBASE-LR SFP + modul , který pracuje na vlnové délce 1310 nm . Podporuje plně duplexní ethernetové připojení typu 10G na vzdálenost až 10 km skrze optické kabely 9/125 µm a celou řadu dalších…
Kód: 3776090PN: SM5110-LRVýrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

SFP transreceiver TP-Link TL-SM5110-LR je navržený tak, aby snadno prodlužil přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji. Jedná se tedy o vysoce výkonný jednorežimový 10GBASE-LR SFP + modul, který pracuje na vlnové délce 1310 nm. Podporuje plně duplexní ethernetové připojení typu 10G na vzdálenost až 10 km skrze optické kabely 9/125 µm a celou řadu dalších praktických funkcí. Podpora Hot Swapping je žádoucí tehdy, kdy je potřeba změnit konfiguraci nebo opravit funkční systém bez jakéhokoliv přerušení provozu, jako je kupříkladu přidání nebo odebrání periferie nebo součástky, pro bezproblémový provoz vaší sítě.

Hlavní přednosti

  • Skvělý jednorežimový SFP+ LC modul TP-Link TL-SM5110.LR pracuje na vlnové délce 1310 nm
  • Prodlouží přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji na základě ethernetového 10gigabitového připojení
  • Podporuje plně duplexní ethernetové připojení s 10km dosahem pomocí optických kabelů 9/125 µm
  • Široká kompatibilita – JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a mnoho dalších switchů s SFP+ rozhraním
  • Hot-Pluggable design nabízí možnost výměny či připojení jednotlivých komponentů bez nutnosti vypnutí

Specifikace

  • Značka: TP-Link
  • Model: TL-SM5110-LR
  • Určení: média konvertor / SFP modul
  • Certifikace: CE, FCC

Kompatibilita

  • Slučitelnost: switche s 10G SFP+ rozhraním
  • Příklady kompatibilních přepínačů: JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP a mnoho dalších

Výkon

  • Podpora digitálního diagnostického monitorování (DDM): Ano
  • SFP-MSA / 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement : Ano
  • Standardy a protokoly: IEEE 802.3ae, CSMA / CD, TCP / IP
  • Délka vlny: 1310nm
  • Jumbo Frame: 10K
  • Typ optiky: 9/125 µm
  • Maximální rychlost přenosu dat: 10 Gbps
  • Maximální dosah: až 10 km
  • Typ portu: LC Duplex
  • Minimální vysílací výkon: -7,3 dBm
  • Maximální vysílací výkon: -1,0 dBm
  • Minimální příjem energie: -9,9 dBm
  • Maximální příjem energie: -1,0 dBm
  • Citlivost: -11,1 dBm
  • Napájecí zdroj: 3,3V
  • Hot Swappable design: Ano

Prostředí

  • Provozní teplota: 0 až 70 °C
  • Skladovací teplota: -40° až 80 °C
  • Provozní vlhkost: 10 % až 90 %
  • Skladovací vlhkost: 5 % až 90 %

Fyzické vlastnosti

  • Barva: bílá
  • Čistá hmotnost: 30 g
  • Hmotnost balení: 70 g
  • Rozměry balení (Š x V x H): 13 x 4 x 8 cm

Obsah balení

  1. 1x SFP modul TP-Link TL-SM5110-LR
  2. 1x dokumentace