Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 10km, single mode, SC konektor
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 10km, single mode, SC konektor

XtendLan XL-MFB-FB10 Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 10km na single mode vlákně, vysílání 1550 nm, příjem 1310nm. Ekonomická varianta. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Simplexní…
Kód: 2786287PN: XL-MFB-FB10Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 10.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan XL-MFB-FB10

Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 10km na single mode vlákně, vysílání 1550 nm, příjem 1310nm. Ekonomická varianta. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1550 nm / 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 1 km

Přenosová marže: 10 dB

Citlivost: -20 dBm

Přenosová rychlost: 100 MB/s