Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco, Planet kompatibilní

XtendLan MTB-LR Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode…
Kód: 2786317PN: XL-MTB-LRVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 899   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 569 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 10.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)11.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MTB-LR

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,7 Gb/s

Mohlo by Vás zajímat