Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
SFP+, 10GBase-LR, SM, 1270/1330nm, WDM, 40km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

SFP+, 10GBase-LR, SM, 1270/1330nm, WDM, 40km

XtendLan MTB-LA40W2733 Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 40km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Výkonová marže nejméně 16dB. DDMI. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP).
Kód: 2786234PN: XL-MTB-LA40W2733Výrobce: XtendLanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

XtendLan MTB-LA40W2733

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 40km na singlemódovém vlákně.
Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Výkonová marže nejméně 16dB. DDMI. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro single-mode vlákna.
CWDM moduly dovolují po optickém vlákně (resp. jednom páru vláken) přenášet více vlnových délek. Každý modul pracuje s jinou vlnovou délkou s odstupem 20nm. Sloučení a rozbočení optického signálu se provádí na pasivním optickém rozbočovači/slučovači.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Simplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1270 nm / 1330 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 40 km

Přenosová marže: 28 dB

Citlivost: -15 dBm

Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s