Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
SFP+, 10GBase-LR, SM, 1270/1330nm, WDM, 10km
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

SFP+, 10GBase-LR, SM, 1270/1330nm, WDM, 10km

XtendLan MTB-LA10W2733 Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 10km na singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae…
Kód: 2786334PN: XL-MTB-LA10W2733Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 148 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 5.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MTB-LA10W2733

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Po jednom vlákně, WDM. Dosah 10km na singlemódovém vlákně.
Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330nm. Multirate Fiber channel. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Simplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Poznamenáme, že díky zvoleným vlnovým délkám 1270/1330nm mohou na stejném vlákně koexistovat i s jinými aktivními technologiemi které nejčastěji používají vlnové délky 1310nm, 1490nm, 1550nm. Rovněž není třeba nijak významně zohlednit zda je kabel typu G.652B nebo G.652C,D neboť obě vlnové délky leží dostatečně daleko od "water peaku" (1383nm).

Podpora Fiber Channel 10/8/4/2 Gbps.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1270 nm / 1330 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 10 km

Přenosová marže: 9 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s