Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
SFP+,10GBase-ER, SM, 1550nm, 40km, 14dB marže, CWDM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

SFP+,10GBase-ER, SM, 1550nm, 40km, 14dB marže, CWDM

XtendLan MTB-LR40C55 Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z CWDM rastru 1470nm-1610nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní 10Gigabitový modul typu SFP+. Standard 1000Base-LR, IEEE802.3ae…
Kód: 2786233PN: XL-MTB-LR40C55Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
15 799   včetně DPH
Cena bez DPH: 13 057 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)4.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MTB-LR40C55

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně.
Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat i libovolnou jinou vlnovou délku z CWDM rastru 1470nm-1610nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní 10Gigabitový modul typu SFP+. Standard 1000Base-LR, IEEE802.3ae, 10Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Moduly této řady se vyrábí v 8 vlnových délkých s krokem 20nm, 1470-1610nm (S, C, L pásma). Lze je kombinovat i s moduly v pásmu 1330-1450nm (O, E pásma).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 40 km

Přenosová marže: 14 dB

Citlivost: -15,8 dBm

Přenosová rychlost: 10,3 Gb/s