Sendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerez
Sendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerezSendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerez
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Sendvičovač Tefal SW 854 D 16 černá/nerez

Sendvičovač Tefal SW 854 D 16 je multifunkční přístroj 4v1 . Všestranný pomocník zastane práci sendvičovače, vaflovače, grilu a pomocníka v přípravě jednohubek . Čtyři základní plotýnky jsou uložené v samostatných obalech s brožurou receptů , které plotýnky chrání. Snadno s nimi připravíte vafle, toasty, chuťovky, panini či něco z grillu. K dokoupení však existuje…
Kód: 2655556PN: 340820084838Výrobce: TefalZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sendvičovač Tefal SW 854 D 16 je multifunkční přístroj 4v1. Všestranný pomocník zastane práci sendvičovače, vaflovače, grilu a pomocníka v přípravě jednohubek.

Čtyři základní plotýnky jsou uložené v samostatných obalech s brožurou receptů, které plotýnky chrání. Snadno s nimi připravíte vafle, toasty, chuťovky, panini či něco z grillu. K dokoupení však existuje i dalších osm plotýnek, jimiž funkce přístroje rozšíříte. Na přístroji naleznete dvě světelné kontrolky, které indikují stav přípravy jídel. Usnadněte si práci i skladování několika přístrojů - odteď vám postačí jediný!

Boxy na plotýnky a recepty

V obsahu balení naleznete čtyři základní plotýnky v samostatných obalech s příslušnými recepty. Mezi základními deskami najdete sendvičovou, vaflovací, grilovací a také desku na malé chuťovky. Díky pouzdrům na jednotlivé plotýnky budete mít desky přehledně uskladněné a zabrání se jejich poškození. Mezi recepty najdete nejrůznější vafle, toasty ve tvaru lastur, malé chuťovky, věci z grilu a panini.

Z přístroje snadno vytvoříte 12v1

Přístroj je univerzální i v tom, že k němu lze kdykoli dokoupit dalších osm plotýnek a doplnit tak základní sadu plotýnek a pouzder s recepty na přípravu jídel. Mezi další plotýnky patří trojúhelníkový toast, oplatky, srdcové vafle, lívance ve tvaru květin, taštičky, francouzský toast, lívance a americké koblihy.

Nepřilnavé plotýnky

Plotýnky lze snadno vyjmout jediným stiskem tlačítka. Díky nepřilnavému povrchu se snadno udržují a bez problému se nechají umýt v myčce.

Přípravu budete mít pod kontrolou

Vrchní dvousvětelná kontrolka ukáže, kdy je přístroj rozehřátý na správnou teplotu, tzn. že je na plotýnku vhodné umístit připravovaný pokrm, či naopak, kdy lze pokrm vyjmout.

Nerezový a bezpečný

Vrchní plášť je z nerezové oceli a je doplněn o pohodlnou rukojeť, která je neustále studená a umožňuje snadnou manipulaci při přípravě jídel. Přístroj je možné uložit ve svislé poloze a nabízí prostor pro uložení přívodního kabelu.

Hlavní přednosti

  • Multifunkční přístroj 4v1 - sendvičovač, vaflovač, gril a pomocník v přípravě jednohubek
  • 4 základní plotýnky s přibalenými recepty
  • 8 dalších dokoupitelných plotýnek
  • Rukojeť zůstává stále studená
  • Kontrolka signalizuje nahřátí přístroje a hotový pokrm
  • Prostor pro uložení kabelu

Specifikace

  • Příkon: 700 W
  • Nepřilnavý povrch plotýnek: Ano
  • Rozměry plotýnek: 225 x 135 mm
  • Zámek zavření: Ano
  • Barva: černá / nerez
  • Rozměry sendvičovače: 280 x 203 x 361 mm
  • Materiál: nerez + plast
  • Hmotnost: 4,21 kg

Obsah balení

  1. Sendvičovač
  2. 4 základní plotýnky v samostatných obalech s recepty

Parametry

Barevné provedeníčerno - stříbrná
Hmotnost (kg)4,2
Příkon (W)1100