SC-LC duplex adapter, PC, metalický, na kabel a do optických rozvaděčů, SM i MM
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

SC-LC duplex adapter, PC, metalický, na kabel a do optických rozvaděčů, SM i MM

XtendLan ADR-SC2LCD Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ vlákna: singlemode, multimode Technologie sítě: duplex Konektory: SC / LC Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů
Kód: 2837388PN: ADR-SC2LCDVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 12.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 13.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)14.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan ADR-SC2LCD

Adaptér pro instalaci na kabel a do optického rozvaděče. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode, multimode

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / LC

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů