Dle otevírací doby máme otevřeno pro výdej objednávek a příjem a výdej servisních zakázek.
Sada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 Ah
Sada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 AhSada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 AhSada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 AhSada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 AhSada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 Ah
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Sada Einhell Starter-Kit Power-X-Change 18 V, 2,5 Ah

Starter-Kit Einhell 18 V 2,5 Ah PXC obsahuje jednu 2,5 Ah dobíjecí baterii a systémovou nabíječku z inovativní lithium-iontové série. Moderní technologie Power X-Change nabízí větší výkon a vytrvalost ve zcela jedinečném bateriovém systému: Každé zařízení z dílny i zahrady z rodiny PXC lze provozovat s jakoukoliv baterií z této řady PXC. Nabíječku lze také použít…
Kód: 2896109PN: 4512097Výrobce: EinhellZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)29.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.11. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Starter-Kit Einhell 18 V 2,5 Ah PXC obsahuje jednu 2,5 Ah dobíjecí baterii a systémovou nabíječku z inovativní lithium-iontové série.

Moderní technologie Power X-Change nabízí větší výkon a vytrvalost ve zcela jedinečném bateriovém systému: Každé zařízení z dílny i zahrady z rodiny PXC lze provozovat s jakoukoliv baterií z této řady PXC. Nabíječku lze také použít univerzálně. Pro profesionály PXC může tento Starter-kit poskytnout doplněk ke stávajícímu vybavení, takže máte vždy k dispozici plně nabitou baterii "v rezervě". Také se vyhnete nepříjemnostem s různými typy baterií, nabíječek ke každému stroji.

Baterie jsou vybaveny maximálním bezpečnostním systémem. Během nabíjení jsou všechny klíčové parametry průběžně monitorovány nejmodernějšími komponenty. Úroveň nabití lze kdykoli rychle a snadno zkontrolovat na 3stupňovém LED systému. Díky vysoce kvalitním lithium-iontovým článkům jsou dobíjecí baterie odolné vůči samovybíjení, které je s bateriemi obvykle spojeno. Pogumované pouzdro poskytuje nejen vynikající ochranu proti nárazu a dobré uchopení, ale také optimalizované zapuštěné rukojeti pro snadnou manipulaci.

Nabíjecí cykly se během nabíjení přizpůsobují konkrétní situaci, takže baterie jsou nabíjeny šetrněji a mají delší životnost. Je také možné nabíjet baterie bez ohledu na úroveň nabití - aniž by došlo k poškození baterií. Aktuální informace o aktuálním stavu nabití poskytuje aktuální systém nabíjení v 6 fázích. Nabíječka má integrovaná oka, takže je možné ji připevnit na zeď.

Specifikace

  • Síťová napětí (nabíječka): 200-250 V / 50-60 Hz
  • Výstupní napětí (nabíječka): 21 V
  • Doba nabíjení: 40 min
  • Napětí baterie: 18 V
  • Kapacita baterie: 2,5 Ah
  • Max. příkon: 450 W
  • Hmotnost: 0,87

Parametry

Kapacita (Ah)2,5
Napětí (V)18
Typ baterieLi-ion
Určenídílna