Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest. V PONDĚLÍ 6.7. MÁME Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU ZAVŘENO.
Rollei Steady Butler Mobile 2/ Elektronický stabilizátor pro mobilní telefony
Rollei Steady Butler Mobile 2/ Elektronický stabilizátor pro mobilní telefony
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Rollei Steady Butler Mobile 2/ Elektronický stabilizátor pro mobilní telefony

Akce, rekreace a mnohem víc – Rollei Steady Butler Mobile 2 bere vše Elektronický stabilizátor Rollei Steady Butler Mobile 2 pro všechny, kteří využívají pro tvorbu využívají svůj mobilní telefon. Dejte svému obsahu ve formě fotografií, videí nebo vlogů potřebnou dynamiku. Díky Rollei Steady Butler Mobile 2 pro smartphony získáte kvalitní snímky a perfektní…
Kód: 2817260PN: KAMR33458VVýrobce: RolleiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Akce, rekreace a mnohem víc – Rollei Steady Butler Mobile 2 bere vše

Elektronický stabilizátor Rollei Steady Butler Mobile 2 pro všechny, kteří využívají pro tvorbu využívají svůj mobilní telefon. Dejte svému obsahu ve formě fotografií, videí nebo vlogů potřebnou dynamiku.

Díky Rollei Steady Butler Mobile 2 pro smartphony získáte kvalitní snímky a perfektní stabilizaci obrazu. Kromě standardních gimbal funkcí však přináší také řadu dalších praktických vychytávek pro dokonalé záběry v akčních situacích a pohybu.

Zážitky pro Facebook, InstaStories, Snap Chat na první dobrou

Systém 3osé stabilizace obrazu zajišťuje patřičný náklon a otáčení. V režimu pan/follow zachytíte plynule i jemné pohyby. V zajištěné pozici naopak mobilní stabilizátor Rollei pevně snímá jeden záběr.

Aplikace pro komfortní ovládání

Mobilní aplikace Rollei Smart Gimbal 2, která je zdarma pro operační systém Android i iOS, vám umožní pohodlně ovládat přiblížení a zajistit detailní záběry. K dispozici je také otočné kolečko, které vám přiblíží nebo oddálí danou scénu. Dále vám umožní ovládat spoušť fotoaparátu, vytvořit panoramatické snímky, snímky obličeje a přesně zachytit sledovaný objekt.

Časosběrné funkce

Elektronický stabilizátor Rollei Steady Butler Mobile 2 umožňuje 3 časosběrné funkce:

  • Klasický časosběrný záznam (Timelapse)
  • Dynamický časosběr (Motion Time Lapse)
  • Rychlý a plynulý časosběr (Hyperlapse)

Samozřejmostí je nízká váha a Rollei Steady Butler Mobile 2 snadno vezmete s sebou na cesty. Navíc v sobě skrývá plnohodnotnou powerbanku s kapacitou 4000 mAh, takže se nemusíte bát, že by vám při venkovních aktivitách došla baterie ve vašem smartphonu. Jestliže gimbal nenabíjí žádný telefon, vydrží v provozu až 12 hodin.

Rollei Steady Butler Mobile 2

Elektronický stabilizátor Rollei Steady Butler Mobile 2 pro mobilní telefony s operačním systémem Android či iOS je ideální pro pohodlné natáčení z ruky. Nabízí stabilizaci na třech osách, otáčení o 360° a náklon +/-155°. Integrované kolečko zoomu na rukojeti zajistí rychlé a přesné přiblížení a oddálení záběru. Stabilizátor je vybaven také baterií s kapacitou 4000 mAh, kterou lze dobíjet váš mobilní telefon skrze USB konektor.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Kompatibilita: smartphony o šířce 53 - 88 mm a max. hmotnosti 250 g

Kapacita baterie: 4000 mAh

Napájení: USB

Hmotnost: 465 g