SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Reprosoustava BLOW INFINITY
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

Reprosoustava Blow INFINITY

Vysoce kvalitní aktivní reproduktor Bluetooth s bezdrátovým mikrofonem a dálkovým ovládáním pro dálkové ovládání. Hudbu lze přehrávat přímo ze smartphonu pomocí funkce bluetooth a díky mnoha integrovaným portům také z jiných zdrojů, jako je USB disk nebo karta microSD. Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašeho hudebního vkusu a použití LED podsvícení v různých barvách…
Kód: 3037487Výrobce: BlowZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
5 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 545 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 5.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vysoce kvalitní aktivní reproduktor Bluetooth s bezdrátovým mikrofonem a dálkovým ovládáním pro dálkové ovládání. Hudbu lze přehrávat přímo ze smartphonu pomocí funkce bluetooth a díky mnoha integrovaným portům také z jiných zdrojů, jako je USB disk nebo karta microSD. Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašeho hudebního vkusu a použití LED podsvícení v různých barvách zvýší atraktivitu vizuální stránky reproduktoru.

Více možností přehrávání hudby

Funkce Bluetooth použitá ve sloupci umožňuje připojení k dalším zařízením Bluetooth, což vám umožní posílat zvuk přímo ze smartphonu, tabletu nebo jiného zařízení. Kromě toho můžeme díky integrovaným portům přehrávat hudbu také z přenosné jednotky USB nebo karty microSD. Vestavěné FM rádio navíc zaručuje možnost poslechu vaší oblíbené hudby nebo důležitých informací z naší oblíbené rozhlasové stanice.

Vysoce kvalitní zvuk

Materiály použité k vytvoření reproduktoru, dobře sladěný design, 10 "reproduktor s 10" wooferem a maximální výstupní výkon až 160 W zajistí čistý zvuk v kombinaci s vysokou kvalitou, která by měla uspokojit každého milovníka hlasitého zvuku hudba. Pokud by to nestačilo, vyhrazené tlačítko MEGA-BASS dále posílí zážitek posluchače.

Skvělá zábava s přáteli

Možnost připojení mikrofonu a kytary a funkce karaoke mohou poskytnout dlouhé hodiny zábavy při různých typech akcí s přáteli. Karaoke je také skvělý nápad, jak trávit čas společně s rodinou - tuto funkci můžeme využít jak vzdělávacími, tak zábavnými způsoby.

Další funkce

Ekvalizér vám umožní upravit zvuk podle vašich preferencí - existuje 5 možností: Pop, Rock, Jazz, Classical a Flat). LED podsvícení lze také aktivovat v 5 barevných variantách. Pro úplné pohodlí sada obsahuje bezdrátový mikrofon a dálkové ovládání sloupku, které vám umožní ovládat zařízení na krátkou vzdálenost bez nutnosti nepřetržitého provozu přímo na panelu sloupku.

Vlastnosti:

- Funkce Bluetooth
- Dálkové ovládání
- FM rádio
- Funkce karaoke
- Bezdrátový mikrofon
- 5 barev LED podsvícení
- Ekvalizér
- USB port, microSD, Jack 3.5
- Dva mikrofonní vstupy
- Reproduktory: 10 "+ basový reproduktor 10"
- Bluetooth: v. 5.0
- Maximální výstupní výkon: 160 W.
- Frekvenční rozsah: 50Hz - 18KHz
- Impedance: 8 Ohm
- Citlivost: 86 +/- 3 dB
- Frekvence bezdrátového mikrofonu: 202,2 MHz
- Baterie: 12V / 4500mAh
- Rozměry reproduktorů (výška x délka x šířka): 83 x 32 x 27 cm
- Hmotnost reproduktoru: 11,35 kg