SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Projektor laserový LTC LXBN102
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Telefon doručen rychle a v pořádku. S obchodem jsem spokojen.

Ověřený zákazník

Projektor laserový LTC LXBN102

Projektor laserový LTC LXBN102 Zahradní projektor LTC, 12 výměnných sklíček, IP65. BN102 je vysoce kvalitní zahradní projektor, který zcela změní tvář vašeho domova a potěší každého. Pohyblivé osvětlení zobrazené na fasádě budovy nebo uvnitř místnosti představuje rychlý a snadný způsob, jak vyzdobit váš dům nebo zahradu. Široká škála…
Kód: 2891001Výrobce: LTCZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)5.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.11. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Projektor laserový LTC LXBN102
Zahradní projektor LTC, 12 výměnných sklíček, IP65.
BN102 je vysoce kvalitní zahradní projektor, který zcela změní tvář vašeho domova a potěší každého. Pohyblivé osvětlení zobrazené na fasádě budovy nebo uvnitř místnosti představuje rychlý a snadný způsob, jak vyzdobit váš dům nebo zahradu. Široká škála světelných efektů odlišuje tento produkt od konkurence.

NEJVYŠŠÍ KVALITA
Zahradní projektor LTC je vyroben z vysoce kvalitních komponentů. To znamená spolehlivý provoz, trvanlivost a odolnost. LED diody mají životnost 10 000 hodin, což znamená mnoho let bezproblémového používání. Produkt má stupeň krytí IP65. Projektor je vhodný pro vnitřní použití, ale se stupněm ochrany vydrží i ty nejnáročnější venkovní podmínky.

VYMĚNITELNÁ ZÁKLADNA
Zahradní projektor LTC je velmi univerzální zařízení. Je inovativní a přizpůsobuje se potřebám uživatele. Kromě odolnosti vyžadované pro práci ve vnějších podmínkách má zařízení schopnost změnit základnu z plochého na kolík zasunutý do země. To umožňuje uživateli umístit projektor do stabilní polohy na zahradě a promítat krásné barevné vzory na zeď budovy.

VODĚODOLNOST
Produkt LTC byl vybaven příslušnými ochrannými opatřeními, která ho chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vysoce kvalitní gumové těsnění a zapečetěné pouzdro zajišťují nepřetržité fungování zařízení i za deště. Zařízení bude perfektní na zahradě, kde bude zobrazovat nádherné pohyblivé osvětlení bez ohledu na sníh a déšť.

VYMĚNITELNÉ SNÍMKY
Zahradní projektory jsou obvykle vzduchotěsná zařízení určená k zobrazování předdefinovaných vzorů. Projektor LTC je vybaven inovativním systémem vyměnitelných diapozitivů, který zcela změní tvář zařízení a nenechá vás nudit. 12 snímků, které jsou k dispozici v balíčku, je 12 sad zcela odlišných efektů pro každou příležitost. Projektor bude perfektní jak během prázdnin, tak na narozeninové párty nebo ve škole.

VELKÁ OBLAST
BN102 je kompaktní zařízení s velkými možnostmi. Síla LED použitých v projektoru je 4W. To znamená velmi jasnou a jasnou projekci připojených efektů. Projektor má velký rozsah a je schopen osvětlit středně velkou místnost nebo stěnu budovy, aniž by došlo ke ztrátě kvality zobrazovaných světelných efektů.

Vlastnosti:

- Vstupní napětí: 220 - 240 V, 50/60 Hz
- Výstupní napětí: 12V
- Výstupní proud: 0,35 A
- Maximální spotřeba energie: 4,2 W
- Pracovní teplota: -20 - 35 stupňů C.
- Úroveň zabezpečení: IP65
- Odnímatelný stojan: Ano
- Možnost venkovního použití: Ano
- Typ efektů: 12 různých sad
- Vyměnitelné diapozitivy: Ano
- LED napájení: 4 W
- Úhel osvětlení: 110 stupňů
- Životnost diod: 10 000 hodin