UPOZORNĚNÍ 24-28.06.2024 zavřeno
PowerA Enhanced Nabíjecí bezdrátový herní ovladač pro Nintendo Switch - Lumectra
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

PowerA Enhanced Nabíjecí bezdrátový herní ovladač pro Nintendo Switch - Lumectra

"Rozsviťte možnosti se svítivým bezdrátovým herním ovladačem PowerA Enhanced pro Nintendo Switch s Lumectra osvětlením. Oficiálně licencován společností Nintendo, tento ovladač vás zaujme svým Multi-Zone RGB osvětlením nabízejícím 24 barev, 4 individuální osvětlovací zóny a 3 zábavné režimy svícení pro tisíce barevných kombinací. Nabízí také dvě programovatelná pokročilá herní…
Kód: 3810830PN: 1522807-01Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 065 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 8 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)26.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)28.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

"Rozsviťte možnosti se svítivým bezdrátovým herním ovladačem PowerA Enhanced pro Nintendo Switch s Lumectra osvětlením. Oficiálně licencován společností Nintendo, tento ovladač vás zaujme svým Multi-Zone RGB osvětlením nabízejícím 24 barev, 4 individuální osvětlovací zóny a 3 zábavné režimy svícení pro tisíce barevných kombinací. Nabízí také dvě programovatelná pokročilá herní tlačítka, která můžete nastavit během akce uprostřed hry, bez nutnosti konfigurace systémových nastavení. Nabíjecí baterie zajistí až 20 hodin hraní na jedno nabití a součástí balení je také extra dlouhý 3m USB-C kabel, abyste mohli pokračovat ve hře, zatímco se ovladač nabíjí. Užijte si hodiny hraní díky super pohodlné ergonomii a texturované rukojeti.

• Multi-Zone RGB Osvětlení – Přizpůsobte si svůj ovladač 24 různými barvami, 4 individuálními osvětlovacími zónami a 3 zábavnými režimy svícení pro tisíce barevných kombinací.
• Pokročilá herní tlačítka – Získejte náskok před konkurencí s dvěma programovatelnými tlačítky, která můžete nastavit na počkání, i během hry – bez nutnosti konfigurace systémových nastavení.
• Nabíjecí baterie – Užijte si až 20 hodin hraní na jedno nabití. Součástí balení je také extra dlouhý 3m USB-C kabel pro nabíjení interní baterie.
• Bezdrátová svoboda – Hrajte bezdrátově na Nintendo Switch – OLED model, Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite.
• Pohlcující pohybové ovládání – Ponořte se ještě hlouběji do svých her s plynulými a citlivými pohybovými ovládáními, které nabízejí intuitivní způsob míření, řízení, letu a dalších akcí.
• Ergonomický design – Ovladač s pohodlným rozložením tlačítek, texturovanou rukojetí na zadní straně a texturovanými analogovými páčkami.
• Oficiálně licencován – pro Nintendo Switch, Nintendo Switch OLED Model a Nintendo Switch Lite.
Dvouletá omezená záruka.

Součástí balení:
Bezdrátový herní ovladač pro Nintendo Switch s Lumectra, 3m USB-A na USB-C kabel"