Podložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bílá
Podložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bíláPodložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bílá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

Podložka FIXED Pad pro rychlé bezdrátové nabíjení telefonu, 10W, bílá

Univerzální nabíječka FIXED Pad je ideální volbou pro bezpečné bezdrátové nabíjení vašeho chytrého telefonu nebo jiného zařízení s podporou bezdrátového nabíjení. Můžete tak dát sbohem zamotaným kabelům od klasických nabíječek Použití FIXED Pad je pohodlné a jednoduché . Stačí položit váš telefon na nabíječku a díky indukci se okamžitě spustí bezdrátové dobíjení.
Kód: 3188527PN: FIXPAD-WHZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
749   včetně DPH
Cena bez DPH: 619 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)10.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.8. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)13.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Univerzální nabíječka FIXED Pad je ideální volbou pro bezpečné bezdrátové nabíjení vašeho chytrého telefonu nebo jiného zařízení s podporou bezdrátového nabíjení. Můžete tak dát sbohem zamotaným kabelům od klasických nabíječek

Použití FIXED Pad je pohodlné a jednoduché. Stačí položit váš telefon na nabíječku a díky indukci se okamžitě spustí bezdrátové dobíjení. Bezdrátová podložka podporuje rychlé nabíjení moderních smartphonů, dokáže nabíjet výkonem až 10 W a zkrátí tak čas potřebný k dobití. Plně tak nahradí klasickou síťovou nabíječku a zbaví vás nutnosti připojovat k telefonu otravné nabíjecí kabely.

Pro bezpečné nabíjení má FIXED Pad zabudovanou ochranu proti zkratu a přepětí a může se pochlubit i chytrou detekcí cizích předmětů (Foreign Object Detection). Tato funkce rozpozná, pokud do bezdrátového pole nabíječky omylem přiložíte i jiný předmět něž telefon, okamžitě přeruší nabíjení, upozorní výstražným blikáním a zabrání tak poškození telefonu nebo nabíječky z důvodu přehřátí.

Hlavní přednosti

 • univerzální bezdrátová nabíječka
 • podpora rychlého nabíjení
 • výkon 5 W/7,5 W/10 W podle připojeného zařízení
 • atraktivní provedení a tenký design
 • LED indikace stavu nabíjení
 • bezpečné nabíjení díky funkci detekce cizího objektu (FOD)
 • dokáže dobíjet i telefon v pouzdře nebo krytu
 • nabíjení přes micro USB konektor
 • 80 cm microUSB kabel v balení
 • ochrana před zkratem a přepětím
 • hmotnost pouhých 125 g