Odvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrý
Odvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrýOdvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Flexibilní přístup k požadavkům. Rychlá reakce.

Ověřený zákazník

Odvlhčovač Everbrand Sweden AB Absodry Duo Family Bag, do 50 m3, modrý

Pohlcovače vlhkosti a zápachu Everbrand Sweden jsou perfektní ukázkou skandinávského designu a maximální funkčnosti. Součástí pohlcovače je sáček s krystaly , které absorbují vzdušnou vlhkost. Ta v krystalech kondenzuje a odkapává do spodní části nádoby , kde je nádržka na tuto kondenzovanou vodu o objemu 1 litru . Na samotném pohlcovači je pak vodoznak , podle…
Kód: 3719025PN: 220-ADB-BZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)12.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)14.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Pohlcovače vlhkosti a zápachu Everbrand Sweden jsou perfektní ukázkou skandinávského designu a maximální funkčnosti. Součástí pohlcovače je sáček s krystaly, které absorbují vzdušnou vlhkost. Ta v krystalech kondenzuje a odkapává do spodní části nádoby, kde je nádržka na tuto kondenzovanou vodu o objemu 1 litru. Na samotném pohlcovači je pak vodoznak, podle kterého budete mít přehled o množství kondenzované vody. Pokud bude nádržka plná, můžete ji jednoduše vyprázdnit přes vypouštěcí otvor, aniž by jste museli vyndávat sáček s krystaly. Pohlcovač je určený do místnosti o objemu max 50 m3 a jedna náplň krystalů vydrží až 3 měsíce.

Hlavní přednosti

 • Skandinávský design ve tvaru nenápadného válce
 • Výběr ze 4 pastelových odstínů
 • Objem nádrže na vodu je 1 litr
 • Vodoznak a vypouštěcí otvor pro snadné vyprazdňování
 • Určený do místnosti o objemu max 50 m3
 • Jedna náplň krystalů vydrží až 3 měsíce
 • Nepotřebujete připojení k elektrické síti
 • Odvlhčovač můžete přemísťovat z místa na místo
 • Vyrobený z recyklovaného plastu
 • Neškodný vůči životnímu prostředí a vašemu zdraví

Zdravé prostředí vašeho domova

Snižte riziko plísní a zápachu a snižte vlhkost svého domova. Pohlcovač vlhkosti je ve tvaru nenápadného válce, jehož design je navržený tak, aby byl příjemným doplňkem každé moderní domácnosti. Pracuje potichu a vaším jediným úkolem je jednou za pár dní vylít nádržku s kondenzovanou vodou. Díky své barvě a tvaru nebude nikde rušit a vy ho samozřejmě můžete přemísťovat z místa na místo.

Koupelna jako zdroj vlhkosti

Přebytečná vlhkost velmi často vzniká v koupelně či kuchyni. Ideální hladina vlhkosti (40-60%) je tam velmi často překračována a hrozí vznik alergie či dýchacích obtíží. Pohlcovač vlhkosti Everbrand dokáže pomoci a budete překvapeni, kolik vody za pár dní budete muset vylít z nádržky. Skoncujte s nevyhovujícím prostředím, které je nepříjemné hlavně pro osoby s alergiemi na plísně.

Vhodný do koupelen

Dokonale čistý a minimalistický design

Kvalitní a stálobarevné materiály jsou nezbytnou součástí všech funkčních doplňků vaší domácnosti. Díky designu v typickém švédském chladu a tajemnu budete moci pohlcovač vlhkosti umístit nejenom do koupelny, ale všude tam, kde je potřeba, bez ohledu na fakt, že by nějak v interiéru rušil či či působil nevhodně. Určitě si vyberete jeden ze 4 pastelových odstínů, který bude barevně zapadat do vašeho interiéru.

Pohlcování vlhkosti

Většinou se bráníme vzdušné vlhkosti a pokud se ji v interiéru nejde jinak zbavit, je možno použít pohlcovač vlhkosti a zároveň zápachu Everband Sweden. Nepotřebujete připojení k elektrické síti, stačí pohlcovač nastavit do pracovní konfigurace a jednou za pár dní vylít nádržku na vodu. Cirkulující vzduch protéká jednotlivými otvory, které jsou navrženy s ohledem na funkčnost celého zařízení a design, který je důležitý pro umístění ve vaší domácnosti. Vlhkost sama uvnitř pohlcovače kondenzuje ve speciálních krystalech a stéká do nádržky.

Skandinávský design

Životnost krystalů až 90 dní

Součástí balení je jedna dávka speciálních krystalů, které pouze vyjmete z plastového sáčku a vložíte do pohlcovače. Podle vzdušné vlhkosti ve vašem interiéru budou fungovat až 90 dní. Během této doby je potřeba vylévat nádržku s kondenzovanou vodou. Po vyčerpání funkce krystalů je potřeba je vyměnit. Náhradní náplně do pohlcovače Everbrand jsou běžně k dostání za rozumnou cenu.

Není potřeba žádné energie

Pohlcovač vlhkosti Everbrand není potřeba připojovat k elektrické síti. Pracuje na principu kondenzace vzdušné vlhkosti na speciálních krystalech. Tyto krystaly jsou neškodné vůči životnímu prostředí a vašemu zdraví. Bezpečnostní listy je možno stáhnout jako přílohu u každého výrobku Everbrand.

Bez nutnosti elektrického připojení

Pohlcovač vlhkosti zvládne až 50 m3

Vlhkost se netvoří jen v malé koupelně či kuchyni, ale i ve větších prostorách většinou starších domů či bytů. Pohlcovač vlhkosti Everbrand Duo Family je navržený pro prostory až 50 m3, což je v přepočtu cca 25 m2. Pokud je váš prostor výrazně větší, můžete použít model Absodry Maxi, který je určený pro místnosti až o objemu 105 m3.

Ekologie na prvním místě

Pohlcovač vlhkosti je vyrobený z recyklovaného plastu. Švédský výrobce je moderní firmou se silným enviromentálním přístupem k životnímu prostředí. A pokud se vy zbavíte doma vlhkosti a nepříjemných plísní, je to přesně ten stav, který si firma dala jako svůj cíl.

Poznámka: varování – náplň obsahuje chlorid vápenatý, vyhněte se kontaktu obsahu s kovem, kůží a dřevem. H319 – způsobuje vážné podráždění očí. P101 – je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 – uchovávejte mimo dosah dětí. P103 – před použitím si přečtěte údaje na štítku. P501 – odstraňte obsah – obal na místní recyklaci nebo skládku odpadu. P305 + P351 – při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. P338 – vyjměte kontaktní čočky, jsou li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno a pokračujte ve vyplachování.

Recyklovatelný materiál

Specifikace

 • Značka: Everbrand Sweden AB
 • Řada: Absodry Duo Family
 • Model: 220-ADB-B
 • Určení: pohlcovač vlhkosti
 • Maximální velikost místnosti: 50 m3
 • Maximální výdrž jedné náplně: až 90 dní
 • Neutralizuje pachy v místnosti: Ano
 • Do prostor (rozloha) max.: 25 m2
 • Objem nádržky na vodu: 1 l
 • Vůně: neparfémovaný

Obecné

 • Barva: modrá
 • Materiál: recyklovaný plast
 • Hmotnost náplně: 0,45 kg
 • Hmotnost výrobku: 0,95 kg
 • Rozměry (š x v x h): 14,8 x 26 x 14,8 cm

Obsah balení

 1. 1x pohlcovač vlhkosti Everbrand Sweden AB
 2. 1x sáček s krystaly
 3. 1x uživatelská příručka

Parametry

Barevné provedenímodrá
Doporučená plocha místnosti [m2]25
Doporučený objem místnosti [m3]50
Flag - Novinka SKVšechny
Hmotnost (kg)0,95
Indikátor vodní hladinyAno
Objem nádoby na vodu (l)1
Odvod kondenzátuAno