Neno Titto silikonová noční lampička pro děti
Neno Titto silikonová noční lampička pro dětiNeno Titto silikonová noční lampička pro dětiNeno Titto silikonová noční lampička pro děti
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

spojkojen

Ověřený zákazník

Neno Titto silikonová noční lampička pro děti

Neno Titto je perfektní doplňková lampa do dětského pokoje. Jeho roztomilý tvar zajíčka milují nejen děti, ale i rodiče, kteří zdobí pokojíček svých dětí. Navíc díky možnosti ovládat barvu zařízení skvěle zapadne do každého interiéru. BEZPEČNÝ MATERIÁL V zájmu vás a vašeho dítěte má lampa Neno Titto bezpečnostní certifikaci CE a RoHs. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního…
Kód: 3422321Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Neno Titto je perfektní doplňková lampa do dětského pokoje. Jeho roztomilý tvar zajíčka milují nejen děti, ale i rodiče, kteří zdobí pokojíček svých dětí. Navíc díky možnosti ovládat barvu zařízení skvěle zapadne do každého interiéru.

BEZPEČNÝ MATERIÁL

V zájmu vás a vašeho dítěte má lampa Neno Titto bezpečnostní certifikaci CE a RoHs. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního silikonu, který je měkký a příjemný na dotek. Použitý materiál je odolný vůči deformacím, takže se nemusíte bát, že se lampa během používání poškodí nebo promáčkne.

VESTAVĚNÁ DOBÍJECÍ BATERIE

Naše silikonové noční světlo Neno Titto je plně bezdrátové. Má vestavěnou dobíjecí baterii, která umožňuje až 100 hodin používání na jedno nabití při minimální intenzitě světla. Použití zařízení je zcela bezpečné a nezahřívá se.

NASTAVENÍ ÚROVNĚ
JASU
Podržením zadní části lampy na několik sekund můžete libovolně ovládat intenzitu světla: od jasného a jasného po měkké a tlumené.

VYBERTE SI BARVU SVĚTLA

Neno Titto také umožňuje nastavit intenzitu barev. Osvětlení plynule přechází z teplého světla do chladnějších, studenějších barev. Vše podle vašich preferencí.

POHODLNOST POUŽÍVÁNÍ

Sada je dodávána s funkčním dálkovým ovladačem, který umožňuje ovládat zařízení na dálku. Můžete nastavit intenzitu světla, měnit barvy – od teplého po studené, stejně jako upravit barvu osvětlení. Vyberte si z následující palety barev: žlutá, bílá, červená, oranžová, modrá, zelená, tyrkysová a fialová.

OVLÁDÁNÍ SENZOREM

Obsluha přístroje je extrémně jednoduchá. Chcete-li spustit světlo, aktivovat režim RGB nebo zastavit automatické střídání barev, postupujte podle níže uvedených pokynů.

ČASOVAČ VYPNUTÍ

Noční lampa Neno Titto je vybavena časovačem, díky kterému se zařízení automaticky vypne po 15, 30 nebo 60 minutách podle vašich preferencí. Pokud tedy vaše malé miminko nerado usíná v naprosté tmě, je toto perfektní řešení, které mu pomůže klidně si zdřímnout.