Neno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminku
Neno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminkuNeno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminku
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Neno Claro 2 sběrače mléka pro kojící maminku

UŠETŘETE KAŽDOU KAPKU MLÉKA Pokud jste kojící matka, pravděpodobně jste zažili nekontrolovatelný výtok z prsou. Naše praktická sada dvou sběračů mléka Neno Claro vám umožní uchovat každou kapku vašeho vzácného mléka. SNADNÉ POUŽITÍ Použití sběrače je extrémně snadné: stačí jej umístit do podprsenky a zbytek se stane! Tento diskrétní a funkční produkt zachytí mléko takovým…
Kód: 3423011Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
799   včetně DPH
Cena bez DPH: 660 Kč
Cena po registraci:
749 Kč
Cena bez DPH: 619 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů, více od 30.6.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

UŠETŘETE KAŽDOU KAPKU MLÉKA

Pokud jste kojící matka, pravděpodobně jste zažili nekontrolovatelný výtok z prsou. Naše praktická sada dvou sběračů mléka Neno Claro vám umožní uchovat každou kapku vašeho vzácného mléka.

SNADNÉ POUŽITÍ

Použití sběrače je extrémně snadné: stačí jej umístit do podprsenky a zbytek se stane! Tento diskrétní a funkční produkt zachytí mléko takovým způsobem, že si toho nikdo nevšimne.

POHODLNÁ KAPACITA

Každý sběrač pojme až 40 ml mléka. Nemusíte se tedy bát, že mléko přeteče ze sběrače a zašpiní vaše spodní prádlo.

PŘIZPŮSOBENÉ VAŠIM POTŘEBÁM

Každý sběrač se skládá ze tří prvků: speciálního krytu zabraňujícího zašpinění spodního prádla, silikonového štítku a štítku na bradavky, který jemně obepíná vaše prsa.

PRAKTICKÉ POUZDRO

Sada Neno Claro se dodává s praktickým pouzdrem, které pojme oba sběrače mléka. Díky tomu vás může produkt doprovázet i na vašich cestách.

KOMFORT POUŽÍVÁNÍ

Nasbírané mléko můžete snadno přelít do lahvičky a podat miminku. Dokonale profilovaný uzávěr s otvorem umožňuje nalít mléko, takže nepromarníte ani jednu drahocennou kapku.

PŘÍJEMNÉ NA NOSENÍ
Í
Díky malým rozměrům vás Neno Claro umístěná pod podprsenku může doprovázet v práci, při domácích povinnostech nebo při péči o dítě. Je pohodlný na používání.

BEZPEČNOST

Materiály použité na výrobu sběrače mléka jsou nejen jemné a jemné na dotek, ale také zcela bezpečné pro vaši pokožku. Konstrukce sběrače Neno Claro umožňuje snadné mytí a sterilizaci.