SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Neno Camino Dvojitá třífázová bezdrátová elektrická odsávačka mléka
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Tento obchod doporučuji

Ověřený zákazník

Neno Camino Dvojitá třífázová bezdrátová elektrická odsávačka mléka

Dvojitá bezdrátová elektronická odsávačka mléka byla vyrobena pro vás. Víme, jak cenný je váš čas, a proto vám chceme ušetřit čas a poskytnout vám pohodlí při odsávání mléka. Jako žena žijící v moderním světě spojujete svou kariéru a mateřství, a proto jsme vytvořili Neno Camino - spolehlivou a moderní odsávačku pro vás a vaše dítě. Díky vestavěné baterii poskytuje Neno…
Kód: 3150650Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 799   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 313 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 6 kusů, více od 1.7.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 15.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 17.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)18.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Dvojitá bezdrátová elektronická odsávačka mléka byla vyrobena pro vás. Víme, jak cenný je váš čas, a proto vám chceme ušetřit čas a poskytnout vám pohodlí při odsávání mléka. Jako žena žijící v moderním světě spojujete svou kariéru a mateřství, a proto jsme vytvořili Neno Camino - spolehlivou a moderní odsávačku pro vás a vaše dítě.

Díky vestavěné baterii poskytuje Neno Camino bezbolestný a rychlý výraz mléka. Nyní můžete kdykoli sbírat přebytek mléka, ať jste kdekoli.

1. Fáze stimulace
Intenzivní a ploché pohyby stimulují laktaci.
2. Fáze exprese mléka
Dlouhé a hluboké pohyby poskytují efektivní vytváření mléka.
3. Led-down režim / smíšený režim
Smíšený režim napodobuje sací rychlost a tlak dítěte.
Tento režim lze použít na konci mléčné exprese k vyprázdnění prsu a stimulaci laktace.

Kloubočky odsávačky mléka Neno Camino jsou ergonomické, jemné k pokožce a mají jemnou průhlednou dekoraci, která jim dodává estetický vzhled. Naše odsávačka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které jsou bezpečné pro matku i dítě.

Neno Camino je silný a efektivní a můžete odsávat mléko ze dvou prsou najednou. Přebytečné mléko můžete uložit do ledničky a kdykoli ho podávat svému dítěti. Nyní můžete krmení nechat na otci nebo prarodičích, zatímco budete dělat důležité úkoly a zároveň přispívat k vytváření silného, láskyplného pouta vašeho dítěte a jeho otce.

Neno Camino lze použít bez ohledu na tvar nebo velikost prsou. Elastický kryt prsního kloboučku se přizpůsobí každému tvaru prsou a přilne k pokožce, díky čemuž je proces výrazu přirozený a pohodlný.

Díky vestavěné baterii můžete odsávačku vzít kamkoli chcete. Odsávačku můžete vzít s sebou na cesty a používat ji, i když ve vaší blízkosti není přístupný žádný zdroj energie. Model Camino lze navíc nabíjet powerbankou, která vás ochrání před neočekávanou ztrátou energie, když jste daleko od domova.

Sada Neno Camino se skládá ze dvou lahví a odpovídajících cumlíků, vyměnitelných výtoků, krytů prsních štítů a základen lahví, které při používání stabilizují odsávačku a lahve.

Jsme si vědomi, jak důležité je pohodlí při odsávání mléka. Chceme vám poskytnout tu nejlepší možnou péči, a proto jsme použili japonský silikon, který je jemný na dotek a šetrný k pokožce. Japonský silikon snižuje pocit tlaku a zlepšuje tok mléka. Odsávačka mléka neobsahuje BPA, aby vyživovala zdraví matky i dítěte.

Pouto maminky a dítěte je něco, co nemůžete popřít, a jeho síla je nepopsatelná. Věříme, že naše odsávačky pomáhají každý den toto pouto pěstovat a posilovat s komfortem, který poskytujeme matkám a kojencům.

Neno Camino má dvě nové lahve, které byly vylepšeny o lepší tepelnou odolnost a extrémní ochranu před poškozením. A stejně jako všechny naše výrobky - lahve jsou zcela bez BPA.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:
Dvojitá třífázová bezdrátová elektronická odsávačka mléka

Režim stimulace:
5 úrovní (L1-L5)

Režim výrazu:
9 úrovní (L1-L9)

Spouštěcí / smíšený režim:
5 úrovní

Baterie:
Li-ion 3,7 V 1400 mAh

Napájení:
5 W.

Doba nabíjení:
Asi 2 hodiny

Pracovní doba:
Až 120 minut

Vstup:
5V 1A

Výstup:
110-220V 50 ~ 60Hz

Nabíjecí kabel:
USB-C

Rozměry:
151x42x36mm

Hmotnost:
Celá hmotnost netto - 706 g

Sada obsahuje:
Pumpa, základna pumpy, kabel USB-C, 2x láhev na mléko, 2x kryt na prsní štít, 2x prsní štít, 2x podstavec na láhev, silikonová trubice, uživatelská příručka, 2x sada dudlíků