SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Myši  Bezdrátové  NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0
NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0
NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

NATEC bezdrátová myš FALCON 800-3200DPI 2.4GHZ BT 5.0

Natec Falcon je moderní bezdrátová kancelářská myš s režimem trojité komunikace, která umožňuje současné připojení ke třem zařízením. Díky svému speciálně navrženému tvaru snižuje svalovou zátěž a zlepšuje polohu zápěstí, navíc zaujme svou funkčností a vysokým komfortem používání. Seznamte se s Natec Falcon, vaší novou kancelářskou myší. BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ K VÍCE…
Kód: 2944277PN: NMY-1610Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 199   včetně DPH
Cena bez DPH: 991 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Natec Falcon je moderní bezdrátová kancelářská myš s režimem trojité komunikace, která umožňuje současné připojení ke třem zařízením. Díky svému speciálně navrženému tvaru snižuje svalovou zátěž a zlepšuje polohu zápěstí, navíc zaujme svou funkčností a vysokým komfortem používání. Seznamte se s Natec Falcon, vaší novou kancelářskou myší.

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ K VÍCE ZAŘÍZENÍM

S 2,4 GHz USB přijímačem a Bluetooth 5.0 snadno připojíte Natec Falcon ke třem zařízením. Navíc během několika sekund můžete mezi nimi přepínat jedním tlačítkem, aniž byste museli znovu spárovat.

Bluetooth 5.0 umožňuje nepřetržitý a stabilní provoz bez zbytečných přerušení signálu až na 10 m. Přiložený kabel budete používat pouze při nabíjení vaší oblíbené myši.

TECHNOLOGIE POWERSAVE - CHYTRÉ ŘÍZENÍ SPOTŘEBY ENERGIE

Natec Falcon díky své kapacitní 500 mAh baterii a pokročilé technologii PowerSave zaručeně vydrží dlouhé hodiny na jedno nabití. V případě vybití myši jednoduše připojte kabel a pokračujte v práci během jejího nabíjení.

BOČNÍ SCROLL

Maximalizovali jsme vaše pohodlí implementací bočního rolování v myši, které vám umožní plynulý horizontální pohyb, což výrazně zrychlí vaši práci se všemi druhy dokumentů.Dalších 6 funkčních tlačítek zvýší vaši produktivitu při práci, takže stres z nestíhání bude minulostí.

TECHNOLOGIE SILENTCLICK - TICHÉ SPÍNAČE HLAVNÍCH TLAČÍTEK

Natec Falcon je vybaven technologií SilentClick. Změny designu výrazně snížily zvuk během závěrečné fáze stisknutí hlavních tlačítek. Práce je o 90% tišší ve srovnání se standardními myšmi dostupnými na trhu.
Pracujte bez otravných kliknutí a soustřeďte se na to, co musíte udělat. Přispějte tak k tiché a plné harmonii práce v kanceláři.

ERGONOMICKÝ DESIGN

Myš Natec Falcon byla optimalizována pro praváky, čímž maximalizuje pohodlí používání a bezpečné uchopení díky použití neklouzavých povrchů na obou stranách myši. Perfektní přizpůsobení myši vaší ruce umožňuje pracovat dlouhé hodiny bez napětí vašeho zápěstí.

MODERNÍ SENZOR 3200 DPI

Myš Natec Falcon je vybavena vysoce kvalitním moderním optickým snímačem s maximálním rozlišením 3200 DPI. Zajistí přesnost bez ohledu na povrch, na kterém se myš pohybuje, a zajistí tak pohodlnou obsluhu, i když je vyžadována maximální přesnost.

PŘEPÍNAČ DPI

Speciální tlačítko „DPI SWITCH“ umístěné v horní části myši vám umožní efektivně měnit úrovně rozlišení bez nutnosti jejich konfigurace v systému. Získáte 5 možností od 800 do 3 200 DPI. Rychlá změna vám dává větší schopnost přizpůsobit myš vašim preferencím a aktuálním potřebám.

MISTROVSKÁ PREZENTACE A DESIGN

Myš Natec Falcon je navržena z pečlivě vybraných materiálů, tvarovaná konstrukce této pohodlné myši zajišťuje podporu ruky a zápěstí v přirozené a pohodlné poloze po mnoho hodin. Myš, vyrobená v tmavé, klasické barvě, vypadá skvěle na obchodních schůzkách a na obou svitcích se diskrétně pyšní stříbrným povrchem. Celá věc vypadá nejen elegantně a esteticky, ale také moderně s poutavým výrazem prémiové myši.

SPECIFIKACE:

Maximální rozlišení: 3200 DPI
Specializace: Univerzální
Rozlišení: 800 - 3200 DPI
Senzor: Optický
Typ kluzné plochy: Teflon
Komunikace: Bezdrátová 2,4 GHz, Bluetooth
Délka kabelu: 150 cm
Dosah: 10 m
Počet tlačítek: 6
Počet programovatelných tlačítek: 0
Programovatelná tlačítka: Ne
Barva: Černá
Podsvícení: Ne
Funkce: Úprava DPI
Zdroj napájení: Vestavěná dobíjecí baterie
Dodávané příslušenství: Kabel micro USB
Konektory: Micro USB
Podporované operační systémy:
Android 4.2.2
Linux
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Délka: 119 mm
Šířka: 77 mm
Rozlišení: 3200 DPI
Hmotnost: 120 g
Výška: 47 mm

Parametry

Barva myšiČerná
Čtyři a více tlačítek myšiAno
Rozhraní myšiBezdrátová Bluetooth
Rozlišení myši (dpi)3200 dpi
Technologie snímání myšiOptická