Vážení zákazníci, při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP kompatibilní
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, HP kompatibilní

XtendLan MGB-LXBvH Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. HP kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po…
Kód: 2786245PN: XL-MGB-LXBVHVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 599   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 321 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 5.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MGB-LXBvH

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. HP kompatibilní.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Doporučeno pro řady HP 5130EI, 3800, 3100EI, 3100-48, 2920, 2620, 2530G, 2530, 1920, 1910, 1820, 1810, 1410.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1550 nm / 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode/Multimode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

Lze používat i pro multimode, dlouhodobě oěřeny aplikace na 50/125um vlákne s dosahem 1km bez použití mode condition kabelů.