Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 10km, WDM, TX1310nm/RX1490nm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 10km, WDM, TX1310nm/RX1490nm

XtendLan MGB-L10AW3149 Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Doporučený dosah 10km. TX 1310nm/RX 1490nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...) Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje…
Kód: 2786214PN: XL-MGB-L10AW3149Výrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 5.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MGB-L10AW3149

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, WDM. Doporučený dosah 10km. TX 1310nm/RX 1490nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...)

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní SC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Modul používá vlnové délky 1310 a 1490nm, což dovoluje jeho kombinaci i v systémech s CATV která obvykle pracuje na vlnové délce 1550nm.

Pozn. protikus má marži rovněž 11dB, avšak útlum vlákna na vlnové délce 1490nm bývá obvykle nižší, proto se délkový limit stanovuje pro vlnovou délku 1310nm. (Typické hodnoty útlumu vlákna G.652c 1310nm 0,32dB/km; 1490 0,21dB/km; 1550nm 0,19 dB/km). Doporučený dosah zahrnuje i předpokládané útlumy na konektorech a rezervu pro instalační chyby. Nejde o pevný limit, uživatel se může dostat daleko přes něj.

Doporučený dosah 10km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: SC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1490 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 10 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -20 dBm

Přenosová rychlost: 1,25 Gb/s