Vážení zákazníci, od pondělí 16.3.2020 do odvolání je kamenná prodejna otevřena do 16.00 hodin. Při návštěvě prodejny prosím dodržujte doporučená bezpečnostní opatření, tj. vstupujte do prodejny jednotlivě a s ochranou dýchacích cest.
mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco/Planet kompatibilní, DMI
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco/Planet kompatibilní, DMI

XtendLan MGB-LXAD-LC Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. DMI diagnostika. Cisco, Dell, Planet kompatibilní. Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou…
Kód: 2786254PN: XL-MGB-LXAD-LCVýrobce: XtendLanZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 099   včetně DPH
Cena bez DPH: 908 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 4.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 5.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.6. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.

Popis produktu

XtendLan MGB-LXAD-LC

Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. DMI diagnostika. Cisco, Dell, Planet kompatibilní.

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LX, IEEE82.3z. Simplexní LC konektor, pro single-mode vlákna. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně.

Je vybaven Digital Monitoring Interface (DMI), v přepínačích a konvertorech vybavených podporou této vlastnosti jsou schopny diagnostikovat amplitudu optického signálu a další provozní parametry tohoto rozhraní.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP

Konektor: LC simplex

Vlnová délka (vysílání/příjem): 1310 nm / 1550 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 12 dB

Citlivost: -21 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s