SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Láhev na vodu TEESA PURE WATER BLACK TSA0120-BC
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

Láhev na vodu Teesa PURE WATER BLACK TSA0120-BC

Postarejte se o životní prostředí a své zdraví! Bylo vypočítáno, že statistický Evropan používá 50 kg plastu ročně, ale můžete to změnit! Musíte se jen vzdát minerální vody z plastové lahve a nahradit ji filtrovanou vodou. Myslíte si, že potřebujete filtrační džbán? To není pravda! Vše, co musíte udělat, je vybrat láhev Teesa, která je vybavena filtrem. Nalijte vodu do láhve…
Kód: 2997561Výrobce: TeesaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
479   včetně DPH
Cena bez DPH: 396 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)11.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)15.3. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Postarejte se o životní prostředí a své zdraví! Bylo vypočítáno, že statistický Evropan používá 50 kg plastu ročně, ale můžete to změnit! Musíte se jen vzdát minerální vody z plastové lahve a nahradit ji filtrovanou vodou. Myslíte si, že potřebujete filtrační džbán? To není pravda! Vše, co musíte udělat, je vybrat láhev Teesa, která je vybavena filtrem. Nalijte vodu do láhve a vyrazte na cestu!

Filtrační lahve Teesa jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a neobsahují BPA - to znamená, že byly vyrobeny bez použití materiálů obsahujících škodlivý bisfenol. Věnujte pozornost také gumovému obložení, které rozhodně zvýší vaši odolnost proti pádu.

Láhev má 3stupňový filtrační systém. Filtr sedimentu zadržuje volné materiály, vč. prach a sediment, filtr s aktivním uhlím velmi účinně adsorbuje chlór, těkavé fenolové sloučeniny a další organické znečišťující látky, zatímco finální filtr snižuje únik jemných částic z filtračního média.

Při výběru láhve s filtrem vám záleží nejen na životním prostředí, ale také na domácím rozpočtu. Filtr na láhve Teesa je mimořádně účinný - stačí na 6 týdnů používání nebo k filtrování 300 litrů vody. Jen si pomyslete, kolik můžete ušetřit!

Technické parametry:

- Kapacita: 550 ml
- Filtr: Aktivní uhlí - odstraňuje 99% bakterií a nečistot
- Účinnost filtru: 300 l nebo 6 týdnů
- Materiál: TRITAN / PP / LDPE / TPE, BPA ZDARMA
- Ergonomický tvar a pohodlná sportovní čepice
- Rozměry: 72x72x235 mm