Křovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterie
Křovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterieKřovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterie
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Křovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterie

Pečujte o zahradu s multifunkčním AKU křovinořezem Powerplus POWDPG7553 ze série Dual Power . Umí hned 4 funkce . Využijete ho jako plotostřih, vyžínač trávy, křovinořez nebo motorovou pilu. Stačí zvolit vhodnou funkci a přeměnit ho na správnou verzi přístroje. Hodí se tedy pro jakýkoliv úkol na zahradě.  Hlavní přednosti 4v1 - křovinořez, vyžínač trávy, plotostřih…
Kód: 3463441PN: POWDPG7553Výrobce: PowerplusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
8 299   včetně DPH
Cena bez DPH: 6 859 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)25.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.8. / od 190 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Pečujte o zahradu s multifunkčním AKU křovinořezem Powerplus POWDPG7553 ze série Dual Power. Umí hned 4 funkce. Využijete ho jako plotostřih, vyžínač trávy, křovinořez nebo motorovou pilu. Stačí zvolit vhodnou funkci a přeměnit ho na správnou verzi přístroje. Hodí se tedy pro jakýkoliv úkol na zahradě. 

Hlavní přednosti

 • 4v1 - křovinořez, vyžínač trávy, plotostřih a motorová pila
 • Bezuhlíkový a odolný motor s velkým výkonem
 • Napájení pomocí 40V baterií Dual Power
 • Ochranné kryty pro vaši bezpečnost
 • Zastavení nožů ihned po použití
 • Nosný pás pro jednodušší přenášení

Křovinořez

Zastřihněte vysoké živé ploty nebo zkraťte větvičky, které trčí nehezky ven. Díky hřídeli dlouhé 1 000 mm se dostanete s tímto univerzálním přístrojem i k těžko přístupným keřům.

Multifunkční křovinořez Powerplus POWDPG7553 ze série Dual Power

Vyžínač trávy

Posečte trávu s vyžínačem o šířce sečení 320 mm. Funguje pomocí 5 metrů dlouhé struny vybavené systémem Tap & Go. Pokud poklepete hlavou nástroje na zem, uvolníte novou délku struny. 

Plotostřih

V případě, že se chystáte zastřihnout živý plot, přeměňte produkt na takzvaný plotostřih. Se záběrem 410 mm zarovnáte keře tvořící živý plot a dosáhnete perfektních výsledků. To vše pomocí laserem řezané čepele s protiběžným pohybem. Plotostřih vám umožní přesné a dokonalé zastřihnutí větví o síle až 22 mm

Řetězová pila

Zahradní nástroj použijete také jako řetězovou pilu. Velmi hladký provoz zajišťují dílky řetězu a lišta Oregon s automatickým promazáváním

Funkce řetězové pily u multifunkčního křovinořezu Powerplus POWDPG7553

Kvalitní motor a napájení

Multifunkční přístroj Powerplus POWDPG7553 je vybavený bezuhlíkovým a odolným 40V motorem. Pracuje na vysokém výkonu a vyžaduje jen malou údržbu. Nářadí se vám bude velmi dobře držet i při práci, jelikož vytváří méně vibrací. Napájíte ho 40V baterií Dual Power. Dopřejete si tedy během práce volný pohyb, který neomezují žádné kabely. 

Poznámka: použití pouze se 40V bateriemi ze série Dual Power.

Bezpečnost především

Péče o zahradu zůstane co nejvíce bezpečná. Jakmile stroj přestanete používat, nože se okamžitě zastaví. Ochranné kryty vám nedovolí snadno se zranit. Současně se díky nim nástroj bezpečněji uskladňuje. Nosný pás usnadňuje přenášení produktu i práci s ním. 

Specifikace

 • Značka: Powerplus
 • Model: POWDPG7553
 • Určení: křovinořez
 • Napětí: 40 V
 • Otáčky naprázdno: 7 000 min-1
 • Záběr nože: 255 mm
 • Záběr struny: 320 mm
 • Délka nůžek: 410 mm
 • Rozteč zubů: 22 mm
 • Délka lišty pilky: 200 mm
 • Rychlost řetězu bez zatížení: 7 m/sec

Obsah balení

 1. 1x Křovinořez Powerplus POWDPG7553 AKU multifunkční bez baterie

Parametry

Hmotnost (kg)7,9
Napětí (V)40
Typ pohonuAkumulátorové
Určenízahrada