SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
Konvektor LTC LXUG05
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

Konvektor LTC LXUG05

Konvektor LTC LXUG05 Účinný konvektorový ohřívač, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Radiátor UG05 je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu.
Kód: 2930804Výrobce: LTCZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
899   včetně DPH
Cena bez DPH: 743 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)3.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.12. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)7.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Konvektor LTC LXUG05
Účinný konvektorový ohřívač, který uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele a zahřeje místnost, ve které máme omezený přístup k radiátorům nebo kde nejsou dostatečně účinné. Radiátor UG05 je také skvělou alternativou k vytápění v případě poruchy. Zařízení umožňuje nastavit teplotu a pracuje na 3 úrovních výkonu. Z bezpečnostních důvodů je ohřívač vybaven ochranou proti přehřátí a termostatem. Model UG05 je volně stojící radiátor s maximálním výkonem 2 000 W.

UNIVERZÁLNÍ
Dominantní barvou radiátoru je bílá, neuvěřitelně klasická barva, která se bez problémů hodí do každé místnosti. Šedé akcenty dodávají zařízení moderní vzhled a radiátor vypadá opravdu působivě. Díky nejkvalitnějším materiálům použitým při výrobě tohoto radiátoru vypadá toto zařízení skvěle doma jako další zdroj tepla v chladných a pochmurných zimních dnech, aniž by to kazilo design interiéru.

ZÁSADA PROVOZU
Konvektorová topení fungují na principu velmi jednoduchých, spolehlivých a prověřených řešení. Chladný vzduch je nasáván uvnitř ohřívače, kde je poté ohříván elektrickými ohřívači. Teplý vzduch přirozeně stoupá a opouští vnitřek ohřívače ventilací umístěnou v horní části krytu. Velká plocha pro výměnu tepla zajišťuje rovnoměrné a účinné předávání tepla do místnosti. Místnost je rychle vytápěna, ale šetrně.

ÚČINNOST
Doménou konvektorů je to, jak rychle a efektivně jsou schopny zvýšit teplotu v místnosti. Na rozdíl od topných olejů nezůstávají horké dlouho po vypnutí, ale uvolňují teplo do místnosti mnohem rychleji a efektivněji.

BEZPEČNOST
Radiátor je vybaven moderním systémem, který chrání před přehřátím, a vysoce kvalitním termostatem. Integrované bezpečnostní prvky odlišují tento ohřívač od ostatních zařízení této třídy.

SNADNÁ PŘEPRAVA
Zařízení je extrémně lehké, kompaktní a praktické. Díky tomu je lze snadno přemístit mezi místnostmi, jak se vám líbí, na rozdíl od jiných typů volně stojících radiátorů - často mnohem těžších a nepřizpůsobených pro snadnou přepravu.

3 KROKY NASTAVENÍ VÝKONU

Minimum: 800 W
Normální: 1200 W
Maximum: 2 000 W

Vlastnosti:

- Regulace výkonu: Ano, 3 provozní režimy (800 W, 1200 W, 2000 W)
- Napájení: 230 V / 50 Hz
- Termostat: Ano
- Ochrana proti přehřátí: Ano
- Provozní lampa: Ano
- Časovač: Ne
- Turbo proudění vzduchuNe:
- Rozměry (Š x V x H): 59 x 38 x 11 cm (bez nožiček)